BUS Strzyżewice – Bystrzyca Nowa – Piotrowice – Osmolice Pierwsze – Iżyce – Bychawka Druga – Zdrapy – Bychawa i z powrotem

Kolejne linie autobusowe w Gminie Bychawa

Burmistrz Bychawy informuje, że z dniem 2 grudnia 2019 r. zostały uruchomione przewozy autobusowe w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na trasie Strzyżewice – Bystrzyca Nowa – Piotrowice – Osmolice Pierwsze – Iżyce – Bychawka Druga – Zdrapy – Bychawa i z powrotem. Częstotliwość wykonywanych kursów – 5  razy dziennie.

ROZKŁAD JAZDY                                                                            

STRZYŻEWICE –> BYCHAWA przez Iżyce

Osoba zarządzająca transportem: Mariusz Igras

Przystanki Dm
Strzyżewice Urząd Gminy nr 834/22 6.30 7.35 10.30 12.30 14.50
Bystrzyca Nowa (kierunek Strzyżewice) posesja nr 26 6.32 7.37 10.32 12.32 14.52
Bystrzyca Stara (kierunek Strzyżewice) posesja nr 13 6.33 7.38 10.33 12.33 14.53
Bystrzyca Stara (kierunek Strzyżewice) posesja nr 37 6.34 7.39 10.34 12.34 14.54
Bystrzyca Stara (kierunek Strzyżewice) posesja nr 93 6.35 7.40 10.35 12.35 14.55
Piotrowice (kierunek Strzyżewice) posesja nr 12 6.36 7.41 10.36 12.36 14.56
Piotrowice (kierunek Strzyżewice) posesja nr 98 6.37 7.42 10.37 12.37 14.57
Osmolice Pierwsze (kierunek Strzyżewice) posesja nr 11 6.39 7.44 10.39 12.39 14.59
Iżyce (kierunek Bychawa) za skrz. z dr. gm. działką nr ew. 172 6.43 7.48 10.43 12.43 15.03
Bychawka Druga 5+405 6.46 7.51 10.46 12.46 15.06
Bychawka Druga 7+010 6.48 7.53 10.48 12.48 15.08
Zdrapy 8+100 6.50 7.55 10.50 12.50 15.10
Zdrapy Kolonia 9+125 6.52 7.57 10.52 12.52 15.12
Bychawa ul. Pileckiego 10+457 6.54 7.59 10.54 12.54 15.14
Bychawa ul. 11-go Listopada III-Grodzany nr 834/34 6.56 8.01 10.56 12.56 15.16
Bychawa ul. Batalionów Chłopskich 6.57 8.02 10.57 12.57 15.17
Bychawa ul. Piłsudskiego  0+520 6.58 8.03 10.58 12.58 15.18

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

m – nie kursuje 24 i 31.XII

BYCHAWA –> STRZYŻEWICE przez Iżyce

Przystanki Dm
Bychawa ul. Piłsudskiego 0+510 7.05 8.05 11.00 13.00 15.20
Bychawa ul. Batalionów Chłopskich 7.06 8.06 11.01 13.01 15.21
Bychawa ul. 11-go Listopada III-Grodzany nr 834/35 7.07 8.07 11.02 13.02 15.22
Bychawa ul. Pileckiego 10+457 7.09 8.09 11.04 13.04 15.24
Zdrapy Kolonia 9+180 7.11 8.11 11.06 13.06 15.26
Zdrapy 8+100 7.13 8.13 11.08 13.08 15.28
Bychawa Druga 7+010 7.15 8.15 11.10 13.10 15.30
Bychawka Druga 5+405 7.17 8.17 11.12 13.12 15.32
Iżyce (kierunek Bychawa) posesja nr 32 7.20 8.20 11.15 13.15 15.35
Osmolice Pierwsze (kierunek Strzyżewice) posesja nr 7d 7.24 8.24 11.19 13.19 15.39
Piotrowice (kierunek Strzyżewice) posesja nr 181 7.26 8.26 11.21 13.21 15.41
Piotrowice (kierunek Strzyżewice) posesja nr 8 (budynek Gminy) 7.27 8.27 11.22 13.22 15.42
Bystrzyca Stara (kierunek Strzyżewice) za Szkołą Podstawową 7.28 8.28 11.23 13.23 15.43
Bystrzyca Stara (kierunek Strzyżewice) posesja nr 33 b 7.29 8.29 11.24 13.24 15.44
Bystrzyca Stara (kierunek Strzyżewice) przed remizą OSP 7.30 8.30 11.25 13.25 15.45
Bystrzyca Nowa (kierunek Strzyżewice) posesja nr 26 7.31 8.31 11.26 13.26 15.46
Strzyżewice Urząd Gminy nr 834/22 7.33 8.33 11.28 13.28 15.48

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

m – nie kursuje 24 i 31.XII

załącznik