Bychawa

na weekend

logo bip kolo rrs iconTwitter-round-color 32
footerfacebookiconyoutube icon
 instagram-new-circle-32

Projekt „Bychawa i Czosnów konsultują”

2013-12-20 loga bychawa czosnow

W związku z prowadzonymi przez Urząd Miejski Bychawy i Fundację Civis Polonus konsultacjami społecznymi dotyczącymi zagospodarowania parku przy ul. 11-listopada serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Bychawy do udziału w spacerze badawczym, który odbędzie się w dniu 12 września 2014 roku (piątek).

 

Więcej: Zapraszamy na spacer badawczy do parku „za kościołem”

W ramach prowadzonych przez Urząd Miejski w Bychawie oraz Fundację Civis Polonus konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania parku „za kościołem” przygotowaliśmy drugi kwestionariusz ankiety on-line, serdecznie zachęcamy do podzielenia się swoją opinią.

Ankieta ma charakter anonimowy, a jej odpowiedzi będą służyły poznaniu opinii mieszkańców Bychawy na temat planowanych zmian w parku przy ul. 11-Listopada

 

KWESTIONARIUSZ ANKIETY ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ:

http://www.konsultacje.civispolonus.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=105

 

ZAANGAŻUJ SIĘ!

WEŹ UDZIAŁ W KONSULTACJACH i WYPEŁNIJ ANKIETĘ.

 

Więcej: KONSULTACJE SPOŁECZNE - DRUGA ANKIETA ON-LINE

KONSULTACJE SPOŁECZNE 2014-08-21 konsultace ankieta

W ramach prowadzonych przez Urząd Miejski w Bychawie oraz Fundację Civis Polonus konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania parku „za kościołem” zapraszamy Państwa do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań w poniższym kwestionariuszu, które dotyczą propozycji zmian, jakie można wprowadzić w parku.

Więcej: Ankieta - konsultacje społeczne