2016-08-05 polkolonie bychawa

Burmistrz Bychawy zaprasza dzieci w wieku od 7 lat z terenu gminy Bychawa do wzięcia udziału w półkoloniach „Wakacje z Kulturą”.

Termin: 31 lipca – 11 sierpnia 2017 roku

1) dla dzieci, których rodzice ubezpieczeni są w KRUS odpłatność – 150 zł (organizator: Polski Instytut Rozwoju)
w programie m.in. wycieczki do Chełma, Sandomierza, Kozłówki, Lublina, Dęblina, Okuninki; dwa posiłki dziennie;
2) dla wszystkich pozostałych chętnych dzieci odpłatność – 200 zł (oragnizator: Bychawskie Centrum kultury)

w programie m.in. wycieczki do Lublina, Sandomierza, Janowa Lubelskiego, Dęblina; jeden posiłek dziennie;

Formularze zgłoszeniowe dostępne będą od poniedziałku, tj. 17 lipca 2017 roku, w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Bychawie, ul. Partyzantów 1.

Uwaga! Formularz zgłoszeniowy dziecka musi zostać podpisany przez oboje rodziców/opiekunów.

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę!