Bychawa

na weekend

logo bip kolo rrs iconTwitter-round-color 32
footerfacebookiconyoutube icon
 instagram-new-circle-32

2014-06-27 logo wfosigw 300Po obejrzeniu 34 prac konkursowych przesłanych z: Szkoły Podstawowej w Bychawie, Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej, Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce, Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej, Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie

postanowiła nagrodzić 3 najlepsze prace w kategorii kl. I-III; 3 najlepsze prace w kategorii kl .IV-VI oraz 1 pracę z gimnazjum;

 

 

W kategorii klas I – III:
1. Klaudia Zielonka uczennica II klasy Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej
2. Natalia Przybylska uczennica IIIa Szkoły Podstawowej w Bychawie
3. Natalia Frączek uczennica klasy I Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmina w Bychawce

 

Komisja przyznała również w tej kategorii wiekowej wyróżnienia:
1. Wiktoria Drzewosz uczennica IIa klasy Szkoły Podstawowej w Bychawie
2. Natalia Grabowska uczennica IIIc klasy Szkoły Podstawowej w Bychawie
3. Magdalena Hurbańczuk uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej
4. Patryk Janik uczeń I klasy Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce
5. Beata Krusińska uczennica I klasy Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce
6. Mateusz Kurdziel uczeń II klasy Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej
7. Alicja Lis uczennica I klasy Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce
8. Piotr Łaszcz uczeń II klasy Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej
9. Magda Moczybroda uczennica IIIa klasy Szkoły Podstawowej w Bychawie
10. Aleksandra Sulowska uczennica klasy I Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej
11. Julia Sękowska uczennica III klasy Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej

 

W kategorii IV -VI:
1. Aleksandra Luterek uczennica VId klasy Szkoły Podstawowej w Bychawie
2. Michał Sapuła uczeń IV klasy Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej
3. Sandra Skrzypczak uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej

 

Komisja przyznała również w tej kategorii wiekowej wyróżnienia:
1. Wiktoria Bartoszek uczennica VIa klasy Szkoły Podstawowej w Bychawie
2. Łukasz Bigos uczeń V klasy Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej
3. Karolina Korpysa uczennica V klasy Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce
4. Małgorzata Krusińska uczennica IV klasy Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce
5. Olga Łopucka uczennica VIa klasy Szkoły Podstawowej w Bychawie
6. Hubert Nowakowski uczeń IV klasy Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej
7. Łucja Marczak uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej w im. Kajetana Koźmiana w Bychawce
8. Michał Salasa uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej
9. Tomasz Stanicki uczeń Va klasy Szkoły Podstawowej w Bychawie
10. Miłosz Tylus uczeń V klasy Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej
11. Kinga Zyśko uczennica IV klasy Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej

 

W kategorii gimnazjum
1. Wiktoria Pietrzak uczennica klasy IIa Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie

 

Komisja przyznała również w tej kategorii wiekowej wyróżnienia:
1. Patryk Daśko uczeń klasy Ib Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie
2. Luiza Frączek uczennica klasy Ia Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie
3. Andżelika Korba uczennica klasy IIIb Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie
4. Jakub Rosołowski uczeń klasy IIId Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie


Podczas oceny komisja wzięła pod uwagę przed wszystkim takie kryteria jak zgodność z tematem, pomysłowość, estetykę, samodzielność wykonania pracy. Przy ocenie wzięto pod uwagę również kreatywność, pomysłowość i staranność wykonania pracy.
Komisja bardzo serdecznie dziękuje wszystkim za udział, zwłaszcza nauczycielom za popularyzację konkursu w szkołach.

 

Komisja konkursowa w składzie:
1. Marta Wołoszyn, zastępca burmistrza Bychawy, przewodnicząca Komisji
2. Ewa Korba, zastępca naczelnika Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej, członek Komisji
3. Agnieszka Grabarska, podinspektor Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej, członek Komisji 
4. Marek Matysek, podinspektor ds. promocji, członek Komisji

 

Z protokółu z dnia 28 marca 2014 r. z posiedzenia komisji konkursowej w konkursie plastycznym pod nazwą „Uroki mojej miejscowości”, będącego pierwszą częścią Gminnego Konkursu Ekologicznego „Dbam o swoje miejsce na Ziemi”