Dotyczy zapotrzebowania na podłączenie do sieci gazowej w miejscowościach: Leśniczówka, Gałęzów-Kolonia Pierwsza, Bychawka Druga i Zdrapy


Za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Bychawie Polska Spółka Gazownictwa (PSG) prowadzi nabór wniosków o przyłączenie do sieci gazowej dla mieszkańców miejscowości Leśniczówka i Gałęzów-Kolonia Pierwsza oraz Bychawka Druga Zdrapy. Wypełniony wniosek o warunki przyłączenia należy składać w Urzędzie Miejskim w Bychawie przy ulicy Partyzantów 1 pok. nr 3 (parter) do dnia 30 sierpnia 2019 r. 

Po tym terminie komplet wniosków zostanie dostarczony do  PSG i nie będzie możliwości złożenia wniosku w UM w Bychawie. Po otrzymaniu kompletu wniosków PSG podejmie decyzję o zakresie i terminach przeprowadzenia rozbudowy sieci gazowej na podstawie rachunku ekonomicznego. Jeżeli otrzymamy informację o decyzji PSG – niezwłocznie poinformujemy mieszkańców ww. miejscowości.

Załączniki:


Mieszkańców miasta Bychawy zachęcamy do wypełniania ankiety zapotrzebowania na gaz ziemny na terenie miasta Bychawa dostępnej na naszej stronie

Dla pozostałych miejscowości naszej gminy ankieta będzie udostępniona w późniejszym terminie w miarę postępów realizacji sieci gazowej przez PSG.