Forum Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu lubelskiego – 29 września w Bychawie

ZAPROSZENIE NA FORUM KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

Bychawskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych

organizuje Forum Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu lubelskiego

29 września 2019 r. o godz. 13.00

w „Parkowym Zaciszu” ul. Mikołaja Pileckiego 9 w Bychawie

Pragniemy zaprosić także na to wydarzenie delegacje członków Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu lubelskiego. Udział w Forum KGW jest bezpłatny. Forum KGW ma za zadanie stworzenie sieci współpracy pomiędzy kołami oraz wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie kultywowania tradycji i dziedzictwa kulturowego.

Podczas Forum KGW będzie można wziąć udział w debacie na temat Dziedzictwo kulturalne i tradycja – ich wpływ na rozwój społeczności wiejskich. Ponadto odbędzie się pokaz kulinarny Kamila Kotarskiego oraz pokaz wykonywania pająków ludowych. Wystąpią zespoły ludowe. Ponadto podczas Forum KGW będzie miał miejsce kiermasz produktów tradycyjnych, pojawią się również stoiska z rękodziełem.

Panie z Kół Gospodyń Wiejskich zapraszamy także do udziału w konkursie kulinarnym na najlepsze tradycyjne ciasto pn. „Kulinarne tradycje – smaki dzieciństwa”. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu AGD.

Zgłoszenia do udziału w Forum KGW i konkursie kulinarnym prosimy kierować do dnia 20 września 2019 r. pod numerem telefonu: 606 964 537 lub mailowo: bska.bychawa@gmail.com

Karta zgłoszenia na Forum i kartę zgłoszenia na konkurs można pobrać ze strony www.aktywne.zaraszow.pl

Zarząd BSKA