Ponowna wygrana w klasyfikacji postępów zawodników UKP Bychawa na Zimowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Pływaniu

image_pdfimage_print

W weekend 2-3 luty 2019 roku rozegrane zostały Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. Na pływalni Aqua Lublin na starcie stanęło 350 pływaków, a wśród nich 8 przedstawicieli UKP Bychawa, którzy ponownie zwyciężyli w podsumowaniu postępów zawodników – co cieszy zarówno trenera jak i ich samych!

• Filip Klimek – zajął 22. miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym;
  • Wiktor Klimek – uplasował się na 24. miejscu na tym samym dystansie jak jego brat.

Niezmiernie cieszy mnie fakt, iż wszyscy moi podopieczni z zawodów na zawody robią postęp, co daje nadzieję na przyszłość.

Gwiazdą wydarzenia był Konrad Czerniak (medalista mistrzostw świata, mistrz Europy oraz uczestnik igrzysk olimpijskich) – nasi zawodnicy mieli okazje mu kibicować i zobaczyć mistrza w akcji.

Przed nami dłuższa przerwa do kolejnych zawodów, które odbędą się 16 marca 2019 roku – więc możemy teraz skupić się na treningach.