Udane starty zawodników UKP BYCHAWA w Łukowie

image_pdfimage_print

Dnia 21 marca w Łukowie odbyły się XXIV Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Łukowa w pływaniu. Udział w tych zawodach wzięło 237 zawodników i zawodniczek w tym siedmioro zawodników UKP BYCHAWA:

-Zuzanna Salasa – 4 miejsce na dystansie 100m stylem motylkowym, 9 miejsce na 100m stylem zmiennym,11 miejsce na 100m stylem grzbietowym. Warto zauważyć, iż Zuza startowała w jednej kategorii z dziewczynkami o rok starszymi! W swoim wieku zajęła 6 miejsce na 100m stylem zmiennym, a na 100m stylem grzbietowym 5 miejsce.
-Łucja Frączek-6 miejsce na 100m stylem grzbietowym,10 miejsce na 100m stylem dowolnym oraz zmiennym. Warto wspomnieć ,że Łucja startowała w jednej kategorii z dziewczynkami również o rok starszymi. W swoim wieku zajęła odpowiednio 2 miejsce i również dwukrotnie 3 miejsce!
-Klaudia Grzywa-12 miejsce na 100m stylem klasycznym,14 miejsce na 100m stylem zmiennym,16 miejsce na 100m stylem grzbietowym. Klaudia również rywalizowała z rok starszymi dziewczynkami w swoim wieku zajęła 7 miejsce na 100m stylem klasycznym,10 miejsce na 100m stylem grzbietowym,11 miejsce na 100m stylem zmiennym,
-Alicja Nowicka-15 miejsce na 100m stylem grzbietowym(w swoim wieku 12 miejsce),15 miejsce na 100m stylem zmiennym (12 miejsce w swoim wieku),18 miejsce na 100m stylem dowolnym( w sowim wieku 14 miejsce),
-Szymon Lipiński zajął 7 miejsce na 100m stylem dowolnym,9 miejsce na 100m stylem grzbietowym,
-Daniel Salasa-8 miejsce na 100m stylem klasycznym oraz 15 miejsce na 100m stylem dowolnym,
-Mateusz Góźdź-15 miejsce na 100m stylem klasycznym( w swoim wieku 10 miejsce),20 miejsce na 100m stylem dowolnym (16 miejsce w swoim wieku).
Mimo, to że zawodnicy rywalizowali z zawodnikami starszymi zaprezentowali się bardzo dobrze! O czym świadczy fakt, iż po raz kolejny nasi zawodnicy zostali dekorowani.