Urząd Miejski w Bychawie – kontakt

2015-05-03 UM 650
Budynek Urzędu Miejskiego w Bychawie wejście od ulicy Partyzantów 1

dane do FV:
Gmina Bychawa
ul. Partyzantów 1
23-100 Bychawa
NIP 713-10-03-445
REGON 431020090

Telefony do Urzędu Miejskiego w Bychawie

81 566 00 04

81 566 00 49

81 566 00 87

81 566 00 90

81 566 01 46

81 566 01 71

nr konta bankowego do uiszczania opłaty skarbowej oraz za gospodarowanie odpadami komunalnymi:

34 8685 0001 0017 3892 2000 0030

Parter

 pokójwydział/funkcjapracownicynr telefonu
1GPKJolanta Puła-Dzieciątkowska
jolapd@bychawa.pl
w. 28
2KASAAnna Połeć-Kępkaw. 37
3GPK

Sławomir Rechul s.rechul@bychawa.pl

Anna Małecka a.malecka@bychawa.pl

w. 21
4Gazeta www.bychawa.pl

Sylwia Paćkowska gazeta@bychawa.pl

Marek Matysek marek.matysek@bychawa.pl

w. 46
815660144
5Punkt
Obsługi
Interesanta KANCELARIA

 Renata Moroniak

Małgorzata Fijołek  

um@bychawa.pl

815660004
815660048
815660049
815660090
815660171 815660087

w. 10 FAX
7OSSOkierowcyw. 18
8GPK

Andrzej Kucharski anku@bychawa.pl

Barbara Głąb przetargi@bychawa.pl

w. 48

  w. 24

9GPKPaweł Winiarczyk p.winiarczyk@bychawa.plw. 54
10GPK

Agnieszka Grabarska a.grabarska@bychawa.pl

Renata Jankowska projekty@bychawa.pl

w. 43

I Piętro

pokójwydział/ funkcjapracownicynr telefonu
11Sekretarz GminyJolanta Cajzer
j.cajzer@bychawa.pl
w. 12
12Z-ca BurmistrzaMagdalena Kostruba
m.kostruba@bychawa.pl
w. 36
13Burmistrz BychawyJanusz Urban
burmistrz@bychawa.pl
w. 36
14SEKRETARIAT
BURMISTRZA
Marta Gnat
sekretariat@bychawa.pl
w. 36
15OSSOMonika Kucharska
meldunek@bychawa.pl
w. 16
16Urząd Stanu CywilnegoRegina Skoczylas
usc@bychawa.pl
w. 35
19GPKAnna Żminda
a.zminda@bychawa.pl
w. 39
20FinanseJoanna Krzysztońw. 47

II Piętro

pokójwydział/ funkcjapracownicynr telefonu
21FinansowyLidia Wolska l.wolska@bychawa.pl w. 50
22Finansowy

Edyta Wójcik

Monika Gołąb-Bielak

w. 17
23FinansowyMarta Ciołekw. 45
24Finansowy

Łukasz Widomski

Monika Luterek

w. 22
25Skarbnik GminyElżbieta Dworak bychawa@lu.jst.net.pl w. 27
27InformatykGrzegorz Szmit gegs@bychawa.pl w. 29
28Rada Miejska

Przewodniczący Grzegorz Szacoń

Monika Jakubowska
rada@bychawa.pl  

Agnieszka Chemperek a.chemperek@bychawa.pl

w. 13  

 

w. 53

29OSSOIwona Płaza oswiata@bychawa.pl w. 31
30OSSOAgnieszka Szacoń a.szacon@bychawa.pl w. 19
31FinansowyEwa Sulowska
Elżbieta Stachyra
w. 20
31FinansowyElżbieta Rolekw. 25
34   35Obronność
i Obrona Cywilna
Zarządzanie
Kryzysowe
Izabela Lipińska
bezpieczenstwo@bychawa.pl
815 660 067w. 11
36OSSOBożena Marzec transport@bychawa.pl w. 42
37OSSO

Justyna Jendrzejczak kadry@bychawa.pl

Jolanta Wójcik

w. 44

w. 51

budynek Urzędu Miejskiego wejście od ul. Piłsudskiego 22
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Bychawie – tel: 815 660 127
  • Gminne Centrum Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz przeciwdziałanie przemocy w rodzinie – tel: 815 660 031
  • Starostwo Powiatowe w Lublinie Wydział Komunikacji Filia w Bychawie – tel: 815 662 171
  • Starostwo Powiatowe w Lublinie Wydział Geodezji Filia w Bychawie – tel: 815 660 060