Urząd Miejski w Bychawie – kontakt

2015-05-03 UM 650

Urząd Miejski w Bychawie

dane do FV:
Gmina Bychawa
ul. Partyzantów 1
23-100 Bychawa
NIP 713-10-03-445
REGON 431020090

tel. 81 566 00 04
      81 566 00 49
81 566 00 87
81 566 00 90
81 566 01 46
81 566 01 71

godziny pracy:
poniedziałek od 8.00 do 16.00 przerwa 10.00 – 10.15
wtorek – piątek od 7.15 do 15.15 przerwa 10.00 – 10.15

nr konta bankowego do uiszczania opłaty skarbowej oraz za gospodarowanie odpadami komunalnymi:

34 8685 0001 0017 3892 2000 0030

e-mail: um@bychawa.pl

Parter

 pokój wydział/ funkcja pracownicy nr telefonu
1 GPK Jolanta Puła-Dzieciątkowska jolapd@bychawa.pl w. 28
2 KASA Anna Połeć-Kępka w. 37
3 GPK Sławomir Rechul s.rechul@bychawa.pl
Anna Małecka a.malecka@bychawa.pl
w. 21
4 gazeta

www.bychawa.pl

Sylwia Paćkowska gazeta@bychawa.pl

Marek Matysek marek.matysek@bychawa.pl

w. 46

815 660 144

5 Punkt
Obsługi
Interesanta
KANCELARIA
 

Renata Moroniak
Małgorzata Fijołek

um@bychawa.pl

 

815 660 004
815 660 048
815 660 049
815 660 090
815 660 171
815 660 087
w. 10 FAX
7 OSSO kierowcy w. 18
8 GPK Andrzej Kucharski anku@bychawa.pl
Barbara Głąb przetargi@bychawa.pl
w. 48 FAX
w. 24
9 GPK Paweł Winiarczyk

Stanisław Frączek

w. 54
10 GPK Agnieszka Grabarska a.grabarska@bychawa.pl

Renata Jankowska projekty@bychawa.pl

w. 43

 

I Piętro

pokój wydził/ funkcja pracownicy nr telefonu
11 Sekretarz Gminy Jolanta Cajzer j.cajzer@bychawa.pl w. 12
12 Z-ca Burmistrza Magdalena Kostruba m.kostruba@bychawa.pl w. 36
13 Burmistrz Bychawy Janusz Urban burmistrz@bychawa.pl w. 36
14 SEKRETARIAT
BURMISTRZA
 sekretariat@bychawa.pl w. 36
15 OSSO Monika Kucharska meldunek@bychawa.pl w. 16
16 Urząd Stanu Cywilnego Regina Skoczylas usc@bychawa.pl w. 35
19 GPK Magdalena Krzesiak m.krzesiak@bychawa.pl w. 39
20 Finanse Joanna Krzysztoń w. 47

 

II Piętro

pokój wydził/ funkcja pracownicy nr telefonu
21 Finansowy Lidia Wolska l.wolska@bychawa.pl w. 50
22 Finansowy Edyta Wójcik 

Monika Luterek

w. 17
23 Finansowy Marta Ciołek w. 45
24 Finansowy Łukasz Widomski

Ewa Sulowska

w. 22
25 Skarbnik Gminy Elżbieta Dworak bychawa@lu.jst.net.pl w. 27
27 Informatyk Grzegorz Szmit gegs@bychawa.pl w. 29
28 Rada Miejska Przewodniczący – Grzegorz Szacoń

Anna Żminda rada@bychawa.pl

Agnieszka Chemperek a.chemperek@bychawa.pl

w. 13
w. 53
29 OSSO Iwona Płaza oswiata@bychawa.pl w. 31
30 OSSO Agnieszka Szacoń a.szacon@bychawa.pl w. 19
31 Finansowy Urszula Szacoń solary@bychawa.pl
Elżbieta Stachyra
w. 20
31 Finansowy Elżbieta Rolek w. 25
34

35

Obronność
i Obrona Cywilna
Zarządzanie
Kryzysowe
Ryszard Flis

bezpieczenstwo@bychawa.pl

815 660 067

w. 11

36 OSSO Bożena Marzec transport@bychawa.pl w. 42
37 OSSO Justyna Jendrzejczak kadry@bychawa.pl
Jolanta Wójcik
w. 44
w. 51

 

lokalizacja budynek Urzędu Miejskiego wejście od ul. Piłsudskiego 22 Nr telefonu
Piętro prosto Ośrodek Pomocy Społecznej w Bychawie 815 660 127
lokalizacja budynek Urzędu Miejskiego wejście od ul. Piłsudskiego 22 Nr telefonu
Piętro w lewo Gminne Centrum Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz przeciwdziałanie przemocy w rodzinie gcrpa@bychawa.internetdsl.pl w. 30,

815 660 031

lokalizacja  budynek Urzędu Miejskiego wejście od ul. Piłsudskiego 22 Nr telefonu
Parter w lewo Starostwo Powiatowe w Lublinie Wydział Komunikacji Filia w Bychawie 815 662 171
Piętro w prawo Starostwo Powiatowe w Lublinie Wydział Geodezji Filia w Bychawie 815 660 060