W XXIV edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej gminy Bychawa WIELKANOC 2018 wzięły udział aż 554 prace!

Komisja konkursowa obejrzała wszystkie piękne kartki, po czym dokonała wyboru. Główną nagrodę, w tej edycji konkursu, zdobyła Julia Winiarczyk z grupy „Misie” z Oddziału Przedszkolnego w Zaraszowie.

Projekt Julii już wkrótce wraz z wielkanocnymi życzeniami od burmistrza Bychawy trafi do wielu instytucji w gminie, kraju i za granicą.

Wręczenie dyplomów i upominków wyróżnionym uczestnikom XXIV edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa WIELKANOC 2018 odbędzie się 23 marca 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 22.

Burmistrz Bychawy serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli i rodziców.

Laureaci otrzymają dyplomy i upominki promocyjne z herbem Bychawy.

Komisja przyznała również 40 wyróżnień niżej wymienionym uczestnikom:

  1. Magdalena Sawerska (lat 5) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Motylki”, nauczyciel Bożena Sorek)
  2. Katarzyna Frączek (lat 6) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Tygryski”, nauczyciel Beata Pawełczak)
  3. Zuzanna Stasicka (lat 7) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Słoneczka”, nauczyciel Gabriela Flis)
  4. Lenka Jackowska (lat 3) z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Poziomkowa” w Bychawie (3-latki, nauczyciel Paulina Brodowska)
  5. Gabriela Lipińska z kl. I b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Bożena Warda)
  6. Kevin Klimek z kl. I d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Sławomira Wrzesińska)
  7. Maja Cieślak z kl. II a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Bożena Szwałek)
  8. Zuzia Błasik z kl. III b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Jolanta Stoczkowska)
  9. Kamil Solowski z kl. III c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Teresa Czajka)
  10. Agata Nowak z kl. IV a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)
  11. Alan Janik z kl. IV c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)
  12. Natalia Sękuła z kl. V a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)
  13. Adrian Dziadosz z kl. VI b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)
  14. Jagoda Rozwód z kl. VII b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  15. Martyna Ozimek z kl. VII d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  16. Oliwia Korba z kl. II b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie, oddział gimnazjalny (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  17. Krzysztof Stasicki z kl. III a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie, oddział gimnazjalny (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  18. Weronika Murak z kl. III c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie, oddział gimnazjalny (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  19. Zuzanna Grela z kl. I ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii, (nauczyciel Jolanta Maksim)
  20. Julia Krusińska z kl. III ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii
  21. Dawid Sobkowicz z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Anna Bartnik)
  22. Julia Wiechnik z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Anna Bartnik)
  23. Weronika Krasucka z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Anna Bartnik)
  24. Marysia Babula z grupy „Motylki” ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, oddział przedszkolny (nauczyciel Joanna Łukasik-Tworek)
  25. Mateusz Blacha z kl. III ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, (nauczyciel Renata Wawrzyńczyk-Smerdel)
  26. Krzysztof Lech z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, (nauczyciel Beata Kulesza)
  27. Natalia Remuszka z kl. V ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej ( nauczyciel Beata Kulesza)
  28. Karolina Kanios z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Beata Kulesza)
  29. Emilka Wawrzykowska (lat 6) ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej, oddział przedszkolny (nauczyciel Alicja Milanowska)
  30. Hubert Skobel z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Anna Żak)
  31. Michał Borowicz z kl. III b ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Elżbieta Kusa)
  32. Weronika Duda z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  33. Aleksandra Budzyńska z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  34. Izabela Kata z grupy „Rybki” ze Szkoły Podstawowej w Zaraszowie, oddział przedszkolny (nauczyciel Anna Sadowska)
  35. Magdalena Rybak z kl. II ze Szkoły Podstawowej w Zaraszowie (nauczyciel Bożena Koziej )
  36. Agnieszka Nizińska z kl. V ze Szkoły Podstawowej w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)
  37. Anita Rekiel z kl. VII ze Szkoły Podstawowej w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)
  38. Weronika Golik z kl. I bc Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie (nauczyciel Leszek Asyngier)
  39. Marlena Jamróz z kl. I a Technikum z Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie (nauczyciel Leszek Asyngier)
  40. Karolina Capała z kl. VI Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie – Oddział w Kiełczewicach Maryjskich (nauczyciel Edyta Błasik).

Wszystkim uczestnikom burmistrz Bychawy składa serdeczne podziękowania za udział. Dziękuje również dyrektorom, nauczycielom i rodzicom za popularyzację konkursu.