Wręczono nagrody i dyplomy laureatom XIX Gminnego Konkursu Matematycznego pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy

Lista laureatów

Klasa piąta

I miejsce:

  • Natalia Szmit – klasa Vb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka

II miejsce:

  • Aleksandra Komorowska – klasa Vb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka

III miejsce:

  • Patrycja Baran – klasa Vb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
  • Krzysztof Gąbka – kl. Vc Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Renata Kryska

Wyróżnienie:

  • Justyna Fedorczuk – klasa Vd Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Henryka Łoś

Klasa szósta

I miejsce:

  • Wiktoria Wolska – klasa Vlc Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
  • Dominika Kurkowicz – klasa Vlc Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
  • Julia Stolarska – klasa Vlc Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka

Klasa siódma


I miejsce:

  • Kacper Basaj – Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja w Zaraszowie – nauczyciel prowadzący Elżbieta Kozioł
  • Michał Głąb – klasa Vllb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka

II miejsce:

  • Weronika Duda – Szkoła Podstawowa im Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej – nauczyciel prowadzący Beata Zaręba

Wyróżnienia:

  • Julia Wiechnik – Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii – nauczyciel prowadzący Zbigniew Maksim
  • Wiktoria Drzewosz – klasa Vlla Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Joanna Kalicka

Klasa ósma

I miejsce:

  • Gabriela Golik – klasa VIIIa Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Henryka Łoś
  • Rafał Nowakowski – Szkoła Podstawowa im Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej – nauczyciel prowadzący Beata Zaręba
  • Mateusz Furgał – Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja w Zaraszowie – nauczyciel prowadzący Elżbieta Kozioł

II miejsce:

  • Paulina Sulowska – klasa VIIIb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
  • Mateusz Borowski – klasa VIIIa Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Henryka Łoś

III miejsce:

  • Weronika Kasperek – Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej – nauczyciel prowadzący Barbara Balwierz

Wyróżnienia:

  • Karolina Kozioł – Szkoła Podstawowa im Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej – nauczyciel prowadzący Beata Zaręba
  • Patrycja Szacoń – klasa VIII c Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Elżbieta Flis
  • Krzysztof Łyś – Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja w Zaraszowie – nauczyciel prowadzący Elżbieta Kozioł