Wręczono nagrody i dyplomy laureatom XIX Gminnego Konkursu Matematycznego pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy
Lista laureatów
Klasa piąta
I miejsce:
- Natalia Szmit – klasa Vb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
II miejsce:
- Aleksandra Komorowska – klasa Vb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
III miejsce:
- Patrycja Baran – klasa Vb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
- Krzysztof Gąbka – kl. Vc Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Renata Kryska
Wyróżnienie:
- Justyna Fedorczuk – klasa Vd Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Henryka Łoś
Klasa szósta
I miejsce:
- Wiktoria Wolska – klasa Vlc Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
- Dominika Kurkowicz – klasa Vlc Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
- Julia Stolarska – klasa Vlc Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
Klasa siódma
I miejsce:
- Kacper Basaj – Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja w Zaraszowie – nauczyciel prowadzący Elżbieta Kozioł
- Michał Głąb – klasa Vllb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
II miejsce:
- Weronika Duda – Szkoła Podstawowa im Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej – nauczyciel prowadzący Beata Zaręba
Wyróżnienia:
- Julia Wiechnik – Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii – nauczyciel prowadzący Zbigniew Maksim
- Wiktoria Drzewosz – klasa Vlla Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Joanna Kalicka
Klasa ósma
I miejsce:
- Gabriela Golik – klasa VIIIa Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Henryka Łoś
- Rafał Nowakowski – Szkoła Podstawowa im Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej – nauczyciel prowadzący Beata Zaręba
- Mateusz Furgał – Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja w Zaraszowie – nauczyciel prowadzący Elżbieta Kozioł
II miejsce:
- Paulina Sulowska – klasa VIIIb Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka
- Mateusz Borowski – klasa VIIIa Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Henryka Łoś
III miejsce:
- Weronika Kasperek – Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej – nauczyciel prowadzący Barbara Balwierz
Wyróżnienia:
- Karolina Kozioł – Szkoła Podstawowa im Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej – nauczyciel prowadzący Beata Zaręba
- Patrycja Szacoń – klasa VIII c Szkoła Podstawowa w Bychawie – nauczyciel prowadzący Elżbieta Flis
- Krzysztof Łyś – Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja w Zaraszowie – nauczyciel prowadzący Elżbieta Kozioł
#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */