Wyniki konkursu na kartkę pocztową gminy Bychawa – BOŻE NARODZENIE 2018

Z przyjemnością przekazuję wyniki XXV edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa BOŻE NARODZENIE 2018. W tym roku główną nagrodę zdobyła uczennica kl. IV Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii – Natalia Bąk. Projekt Natalii został przekazany do druku i już wkrótce trafi z bożonarodzeniowymi życzeniami od burmistrza Bychawy do wielu instytucji w gminie, kraju i za granicą. Spośród wszystkich kartek (tym razem otrzymaliśmy 355 projektów) komisja wybrała również 40, które zdobyły wyróżnienia. Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i upominki promocyjne.

Już teraz serdecznie zapraszam wszystkich laureatów, dyrektorów szkół, nauczycieli, opiekunów oraz rodziców na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się 19 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bychawie, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22.

Wszystkim uczestnikom składam serdeczne podziękowania za liczny udział. Dziękuję dyrektorom i nauczycielom za popularyzację konkursu.

Z poważaniem,

Burmistrz Bychawy Janusz Urban

***

 

PROTOKÓŁ

z dnia 3 grudnia 2018 r. z posiedzenia Komisji oceniającej prace XXV edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej gminy Bychawa
BOŻE NARODZENIE 2018

Komisja konkursowa w składzie:

  1. Sylwia Paćkowska, przewodnicząca Komisji
  2. Marek Matysek, członek Komisji
  3. Matylda Graboś, członek Komisji
  4. Katarzyna Szewczyk, członek Komisji

obejrzała 355 projektów kart pocztowych przesłanych z: Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie, Szkoły Podstawowej w Bychawie, Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii, Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej, Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie, Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie, Bychawskiego Centrum Kultury.

Grand Prix konkursu zdobyła,
Natalia Bąk
kl. IV Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana
w Bychawce Drugiej-Kolonii,
nauczyciel Regina Kloc.

 

Komisja przyznała również 40 wyróżnień niżej wymienionym uczestnikom:

  1. Ksawery Szewczyk z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Nutki”, nauczyciel Beata Stelmach)

  1. Aleksandra Kowalik z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Myszki”, nauczyciel Agnieszka Sobaszek)

  1. Magdalena Górska z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Motylki”, nauczyciel Bożena Sorek)

  1. Marcel Mrozek z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Sówki”, nauczyciel Ewa Sprawka)

  1. Martyna Flis z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Misie”, nauczyciel Beata Sprawka)

  1. Jagoda Sidor z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Pszczółki”, nauczyciel Mirosława Spust)

  1. Gabriela Grula z kl. I b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Małgorzata Korba)

  1. Igor Rudzik z kl. I c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Teresa Czajka)

  1. Michał Wojtaś z kl. I d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie
  2. Gabriela Salasa z kl. II a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Elżbieta Małecka)

  1. Marcel Myja z kl. II c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Elżbieta Korba)

  1. Zuzanna Nowak z kl. II d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Sławomira Wrzesińska)

  1. Milena Robak z kl. III a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Bożena Szwałek)

  1. Natalia Korba z kl. III b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Małgorzata Rapa)

  1. Ola Piórkowska z kl. IV c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  1. Natalia Szmit z kl. V b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  1. Kuba Widomski z kl. V c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  1. Milena Kowalczyk z kl. V d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  1. Natalia Strumińska z kl. VI a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  1. Alicja Korba z kl. VI c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  1. Natalia Polska z kl. VII a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  1. Karol Sopoćko z kl. I ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii

(nauczyciel Beata Chmielowiec)

  1. Julia Wiechnik z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii

(nauczyciel Regina Kloc)

  1. Mateusz Rachwał z grupy „Motylki” ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, oddział przedszkolny

(nauczyciel Joanna Łukasik-Tworek)

  1. Maciej Jurycki z kl. I ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Renata Wawrzyńczyk-Smerdel)

  1. Zuzanna Jargiło z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Monika Korpysa)

  1. Martyna Migryt z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Beata Kulesza)

  1. Wiktoria Chawryło z kl. V ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Beata Kulesza)

  1. Agnieszka Smolińska z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Beata Kulesza)

  1. Dyś Adrian ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej, oddział przedszkolny

(nauczyciel Barbara Jargiełło)

  1. Gabrysia Budzyńska z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

(nauczyciel Halina Powęzka)

  1. Samanta Budzyńska z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej
  2. Ewa Godoś z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

(nauczyciel Regina Kloc)

  1. Nina Skoczylas z gr. „0” ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie

(nauczyciel Anna Sadowska )

  1. Gabriela Baran z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie

(nauczyciel Jolanta Flis)

  1. Julia Łukomska z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie

(nauczyciel Jolanta Flis)

  1. Natalia Wiktoria Baran z kl. V ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie

(nauczyciel Jolanta Flis)

  1. Kinga Sadowska z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie

(nauczyciel Jolanta Flis)

  1. Weronika Ciężak z kl. I bc Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie

(nauczyciel Leszek Asyngier)

  1. Aleksandra Prus z Bychawskiego Centrum Kultury

(instruktor Ewa Sprawka).

Podczas oceny Komisja brała pod uwagę przede wszystkim własnoręczność wykonania pracy oraz kreatywność, pomysłowość i staranność.

Podpisy Komisji

  1. Sylwia Paćkowska
  2. Marek Matysek
  3. Matylda Graboś
  4. Katarzyna Szewczyk