Zawodniczka UKP Bychawa II-vice mistrzynią województwa Lubelskiego!

image_pdfimage_print

W dniu 16 listopada 2019 roku w Zamościu odbyły się Mistrzostwa województwa Lubelskiego dzieci 10-11 lat. W tych zawodach wystartowało 132 zawodniczek i zawodników z naszego województwa w tym troje zawodników UKP Bychawa. Najlepiej zaprezentowała się Łucja Frączek, która została II-vice mistrzynią (brązowy medal) Województwa Lubelskiego na 100 m stylem grzbietowym ustanawiając nowy rekord życiowy 1:23.02(życiówka poprawiona aż o 8 sekund!) ponadto Łucja zajęła 4 miejsce na 200 m stylem zmiennym również poprawiając swój rekord życiowy o 15 sekund i od dziś wynosi 3:18.79. Jakby tego było mało w końcowej klasyfikacji najlepszych zawodniczek 11-letnich uplasowała się na 6 miejscu!

• Amelia Prącik dwukrotnie zajęła XI na 100 m stylem dowolnym nowy rekord życiowy (1:27.34 poprawiona życiówka o 8 sekund!) oraz 50 m stylem motylkowym (46.78)
  • Alan Janik XI miejsce na 50 m stylem motylkowym (46.66 życiówka o 2 sekundy) oraz XV miejsce na 100 m stylem dowolnym (1:26.78 życiówka o 11 sekund!)

Gratulacje dla zawodniczek i zawodnika. Uważam że zawodnicy UKP Bychawa pokazują się z bardzo dobrej strony o czym świadczy fakt, iż na ostatnich zawodach stają na podium!