Bychawa

na weekend

logo bip kolo rrs iconTwitter-round-color 32
footerfacebookiconyoutube icon
 instagram-new-circle-32

 

 

2017-04-04 Kartka Bychawa konkurs Wielkanoc 2017 01

Komisja konkursowa obejrzała wszystkie piękne kartki, po czym dokonała wyboru. Główną nagrodę, w tej edycji konkursu, zdobyła uczennica kl. VI c Szkoły Podstawowej w Bychawie – Gabriela Dziurda.

Projekt Gabrieli już wkrótce wraz z wielkanocnymi życzeniami od Burmistrza Bychawy trafi do wielu instytucji w gminie, kraju i za granicą.

Komisja przyznała również 40 wyróżnień niżej wymienionym uczestnikom:

1. Ola Krawczyk (5 lat) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Słoneczka”, nauczyciel Gabriela Flis)

2. Oliwia Madej (6 lat) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Motylki”, nauczyciel Bożena Sorek)

3. Maciej Żak (6 lat) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Myszki”, nauczyciel Agnieszka Sobaszek)

4. Laura Wójcik (7 lat) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Biedronki”, nauczyciel Bożena Mazur)

5. Kuba Chwil z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Krasnale”, nauczyciel Marzena Różycka)

6. Paweł Lewczyk z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Poziomkowa” w Bychawie (grupa „Zerówka”, nauczyciel Ewa Włodek)

7. Anna Zarębska z kl. I a Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Elżbieta Małecka)

8. Julka Popławska z kl. I b Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Małgorzata Rapa)

9. Jadwiga Czajczyk z kl. II a Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Małgorzata Grabczyńska)

10. Maciek Rubaj z kl. II b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Jolanta Stoczkowska)

11. Aleksandra Piórkowska z kl. II c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Teresa Czajka)

12. Agata Nowak z kl. III a Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Sławomira Wrzesińska)

13. Aleksandra Komorowska z kl. III b Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Bożena Warda)

14. Dawid Grzegorczyk z kl. III c Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczycie Dorota Drążek)

15. Klaudia Surdyga z kl. III d Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Elżbieta Małecka)

16. Tomasz Krzysztoń z kl. IV a Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)

17. Dominik Pawlak z kl. IV b Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)

18. Gabriela Golik z kl. VI a Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)

19. Oliwia Asyngier z kl. VI b Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)

20. Jakub Pietrzak z kl. II Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce (nauczyciel Beata Chmielowiec)

21. Patryk Pawelec z kl. III Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce (nauczyciel Jolanta Maksim)

22. Natalia Frączek z kl. IV Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce (nauczyciel Tadeusz Kurant)

23. Milena Jakubowska z kl. V Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce (nauczyciel Tadeusz Kurant)

24. Mateusz Blacha z kl. II Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Renata Wawrzyńczyk-Smerdel)

25. Katarzyna Skrzypek z kl. III Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Monika Korpysa)

26. Aleksandra Wizgier z kl. IV Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Beata Kulesza)

27. Izabela Jamróz z kl. 0 ze Szkoły Podstawowej im. Z. Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Barbara Jargiełło)

28. Damian Kaznowski z kl. I Szkoły Podstawowej im. Z. Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Anna Żak)

29. Anna Powęzka z kl. II a Szkoły Podstawowej im. Z. Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

30. Wiktoria Wąsik z kl. II b Szkoły Podstawowej im. Z. Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Elżbieta Kursa)

31. Karolina Gierak z kl. III Szkoły Podstawowej im. Z. Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

32. Weronika Duda z kl. V Szkoły Podstawowej im. Z. Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Agnieszka Daśko)

33. Magdalena Hurbańczuk z kl. VI Szkoły Podstawowej im. Z. Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

34. Jakub Czarnomski z gr. 0 Publicznej Szkoły Podstawowej w Zaraszowie (nauczyciel Anna Sadowska)

35. Magdalena Rybak z kl. I Publicznej Szkoły Podstawowej w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)

36. Aleksandra Drobek z kl. III Publicznej Szkoły Podstawowej w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)

37. Małgorzata Korba z kl. III b Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)

38. Wiktoria Bartoszek z Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)

39. Maryna Mendelieiewa z kl. I a Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie (nauczyciel Leszek Asyngier)

40. Bychawskie Centrum Kultury – dzieci z zajęć plastycznych (nauczyciel Ewa Sprawka)

 

Laureaci otrzymają dyplomy i upominki promocyjne z herbem Bychawy.

Wszystkim uczestnikom Burmistrz Bychawy składa serdeczne podziękowania za udział. Dziękuje również dyrektorom, nauczycielom i rodzicom za popularyzację konkursu.

 

Już wkrótce podamy informację o terminie uroczystego wręczeniu nagród.