12 kwietnia w Bychawie będzie można zbadać słuch za darmo

Badanie, trwające kilka minut będzie można wykonać „przy okazji”, nie trzeba się specjalnie umawiać czy zapisywać.
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele czynników wpływa negatywnie na nasz słuch. Infekcje, przeziębienia, przebyte choroby, głośne słuchanie muzyki – to tylko niektóre czynniki, które nie pozostają bez wpływu na nasze słyszenie. I problem ten nie dotyczy tylko osób starszych – coraz częściej problemy ze słuchem mają 30, 40-latkowie. Warto, zatem systematycznie, np. co pół roku profilaktycznie zbadać słuch. Jeżeli chcesz zrobić to za darmo, to przyjdź we wtorek, 12 kwietnia  br. na plac przed szpitalem w Bychawie. Badania będą wykonywać specjaliści akustycy z firmy Słuchmed, w specjalnie przystosowanym do badań plenerowych pojeździe. Zapraszają w godzinach od 9.00 do 16.00.
Podczas ubiegłorocznej jesiennej akcji darmowych badań słuchu (wrzesień – październik 2010) firma „Słuchmed” przebadała kilka tysięcy mieszkańców woj. lubelskiego. U ponad 60% stwierdzono ubytki słuchu. Wszystkim tym osobom podpowiedziano, co można i należy zrobić, aby lepiej słyszeć. W każdym mieście, które firma odwiedziła, badania cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Kwietniowe badania w Bychawie to część wiosennej akcji bezpłatnych badań słuchu skierowanej do  mieszkańców Lubelszczyzny.