4 edycja Międzygminnych Spotkań Piłkarzy Weteranów – Bychawa 2018

W sobotę 20 października 2018 r. na Bychawskim Orliku odbyła się 4 edycja Międzygminnych Spotkań Piłkarzy Weteranów. Jest to cykliczna impreza o charakterze integracyjno sportowym w której udział biorą „nieco starsi” piłkarze (50+). Przy pięknej piłkarskiej pogodzie do zawodów przystąpiły drużyny z Bychawy, Łęcznej, Ludwina i Jabłonnej.  Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym.

W rywalizacji sportowej w duchu fair-play zwyciężyła drużyna z Ludwina (7 punktów). Na drugim miejscu uplasowali się piłkarze z Bychawy (6 punktów). Trzecia była Łęczna a czwarta Jabłonna. Mecze były zacięte i pełne emocji o czym świadczą zdobyte bramki (15 bramek w 6 meczach). Zwieńczeniem części sportowej imprezy było rozdanie licznych nagród ufundowanych przez sponsorów. Po rozegranych meczach zawodnicy zasiedli do wspólnego grillowania, dzieląc się wrażeniami z turnieju i ciesząc z ponownego spotkania. Animator Orlika serdecznie dziękuje sponsorom: Starostwo Powiatowe w Lublinie, Gmina Bychawa, LEGE.pl Stanisław Malec, 3ink, E-Trans Elżbieta Gańska, Salon Kosmetyczny Anna Łączek, Salon Fryzjerski Ewa Wlaszczyk, OSK Krynio Marcin Kryk, Neo Punkt E.E. Kowalska, T-Frant Tomasz Frant, F.H.U. Zbigniew Tylus, AutoMar Andrzej Migryt, Księgarnia Lumer. Podziękowania za dyrektora SPZOZ w Bychawie Piotra Wojtasia za zabezpieczenie medyczne zawodów, Panu Jarosławowi Lechowi, Pani Alicji Tracz, Panu Piotrowi Rzucidło oraz Panu Michałowi Krajewskiemu za pomoc w organizacji turnieju.

Animator Orlika Mieczysław Tracz

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */