4 grudnia 2022 motocykliści z Klubu „Motopodkowa” z Bychawy zawieźli prezenty Mikołajkowe do Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej

image_pdfimage_print

Aby czynić dobrze, nie trzeba dużo czasu. Pomysł mikołajkowy zrodził się w jednej chwili. Dyrektor Domu Dziecka i wychowawcy szepnęli, iż dzieci marzą o większym telewizorze w świetlicy. Chcąc spełnić Ich marzenie, zorganizowaliśmy akcję zrzutkę „Spełnij marzenie”. Chcieliśmy aby dzieci poczuły, że jest ktoś tajemniczy, kto o Nich pamięta i myśli. Nie byliśmy pewni, czy uda się zgromadzić wystarczające środki finansowe aby zakupić wymarzony przez dzieci telewizor. Ku zaskoczeniu wszystkich, wystarczyło nie tylko na telewizor ale i na prezenty dla każdego podopiecznego niezależnie od wieku. Radość i ciekawość dzieci była ogromna.

Warto pomagać, chociażby dla takiej jednej chwili, gdy widzi się uśmiechnięte twarze dzieciaków, mających wiarę, że marzenia się spełniają. Akcja ta pokazuje, że nie brakuje ludzi dobrych serc.

W tym miejscu chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim darczyńcom, którzy dołożyli cegiełkę do tak wspaniałego dzieła. Dzięki Państwa hojności udało się spełnić marzenie dzieci i sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy.

Elżbieta Bosakiewicz