437 projektów na tegoroczną kartkę Bożonarodzeniową w tym 47 wyróżnionych i jedna nagrodzona – wyniki konkursu

Z przyjemnością przekazuję wyniki XXIX edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa BOŻE NARODZENIE 2021. W tym roku główną nagrodę zdobyła uczennica kl. VIII d Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie – Kamila Krawczyk.

Projekt Kamili został przekazany do druku i już wkrótce trafi z bożonarodzeniowymi życzeniami od burmistrza Bychawy do wielu instytucji w gminie, kraju i za granicą. Spośród wszystkich kartek (tym razem otrzymaliśmy 437 projektów) komisja wybrała również 47, które zdobyły wyróżnienia. Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i upominki promocyjne.

Wszystkim uczestnikom składam serdeczne podziękowania za liczny udział. Dziękuję dyrektorom i nauczycielom za popularyzację konkursu.

Wyróżnienia:

  • Natan Kasperek 4 lata, Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie, grupa „Krasnale”.

Nauczyciel: Marzena Różycka;

  • Klaudia Komorowska 6 lat, Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie,

grupa „Słoneczka”.

Nauczyciel: Gabriela Flis;

  • Zuzanna Augustynowicz 5 lat, Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie,

grupa „ Biedronki”.

Nauczyciel: Bożena Mazur;

  • Hania Kubik 3 lata, Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie, grupa „Motylki”.

Nauczyciel: Bożena Sorek;

  • Hania Tylec 5 lat, Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie, grupa „Żabki”.

Nauczyciel: Beata Pawełczak;

  • Irmina Skoczylas 3 lata, Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie, grupa „Myszki”.

Nauczyciel: Agnieszka Sobaszek;

  • Natasza Mazur 5 lat, Przedszkole Niepubliczne „Akademia Poziomkowa” w Bychawie, grupa „ Kotki”.

Nauczyciel: Edyta Żyłka;

  • Klara Jacak 4 lata, Przedszkole Niepubliczne „Akademia Poziomkowa” w Bychawie,

grupa „Biedronki”;

  • Kacper Hajduk, Przedszkole Niepubliczne „Akademia Poziomkowa” w Bychawie.

Nauczyciel: Ewa Pankowska;

  • Agata Skoczylas kl. I DE, Zespół Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie.

Nauczyciel: Leszek Asyngier;

  • Oliwier Sękowski kl. III, Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej.

Nauczyciel: Anna Żak;

  • Gabriela Tudrujek kl. 0, Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej.

Nauczyciel: Barbara Jargiełło;

  • Zuzanna Słowińska Szkoła Podstawowa im. K. Koźmiana w Bychawce,

Oddział Przedszkolny w Zdrapach.

Nauczyciel: Ewa Krzysiak;

  • Marcel Leżański Szkoła Podstawowa im. K. Koźmiana w Bychawce,

Oddział Przedszkolny w Bychawce.

Nauczyciel: Ewa Drąg;

  • Szymon Marciniuk kl. IV, Szkoła Podstawowa im. K. Koźmiana w Bychawce.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Zuzanna Grela kl. V, Szkoła Podstawowa im. K. Koźmiana w Bychawce.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Malwina Krasucka kl. VII, Szkoła Podstawowa im. K. Koźmiana w Bychawce.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Natalia Bąk Szkoła Podstawowa im. K. Koźmiana w Bychawce.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Zuzanna Sujka kl. I, Szkoła Podstawowa im. ks. D. Maja w Zaraszowie.

Nauczyciel: Elżbieta Krasoń;

  • Jakub Adamczyk kl. VI, Szkoła Podstawowa im. ks. D. Maja w Zaraszowie.

Nauczyciel: Jolanta Flis;

  • Julia Łukomska kl. VII, Szkoła Podstawowa im. ks. D. Maja w Zaraszowie.

Nauczyciel: Jolanta Flis;

  • Krystian Jarzyna Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej,

Oddział Przedszkolny, grupa „Misie”.

Nauczyciel: Joanna Łukasik – Tworek;

  • Sebastian Kasperek Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej,

Oddział Przedszkolny, grupa „Misie”.

Nauczyciel: Joanna Łukasik – Tworek;

  • Emilia Szymczak kl. I, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Renata Wawrzyńczyk – Smerdel;

  • Mateusz Rachwał kl. I, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Renata Wawrzyńczyk – Smerdel;

  • Kacper Kisiewicz kl. I, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Renata Wawrzyńczyk – Smerdel;

  • Oliwia Zyśko kl. I, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Renata Wawrzyńczyk – Smerdel;

  • Maria Babula kl. IV, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Beata Kulesza;

  • Zuzanna Chanaj kl. IV, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Beata Kulesza;

  • Mirek Lech kl. IV, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Beata Kulesza;

  • Iza Madej kl. IV, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Beata Kulesza;

  • Paulina Jaworska kl. IV, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Beata Kulesza;

  • Daria Pytlak kl. IV, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Beata Kulesza;

  • Klaudia Korpysa kl. IV, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Beata Kulesza;

  • Ola Chanaj kl. V, Szkoła Podstawowa im F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej.

Nauczyciel: Beata Kulesza;

  • Franciszek Szydłowski kl I c, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Dorota Drążek;

  • Anita Frączek kl. II a, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Elżbieta Małecka;

  • Natasza Łokaj kl. II b, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Bożena Warda;

  • Lena Popławska kl. II c, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Dorota Drążek;

  • Emilia Kurkowicz kl. IV c, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Michał Siwek kl. IV a, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Angelika Foc kl. V a, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Laura Wójcik kl. V b, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Amelia Ziętek kl. V c, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Milena Rolak kl. VI c, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Karolina Głąb kl. VII c, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;

  • Łucja Frączek kl. VII c, Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Nauczyciel: Agnieszka Daśko;