50 lat Klubu Seniora w Bychawie – jubileusz pełen wspomnień i radości

image_pdfimage_print

Pełni energii, zaangażowani w życie kulturalne, zawsze gotowi do działania, dbający o rozwój i integrację lokalnej społeczności – tacy są seniorzy, którzy od 50 lat prężnie działają w Klubie Seniora  przy Bychawskim Centrum Kultury!

Z okazji tego pięknego jubileuszu, w Sali Widowiskowej BCK odbyła się wyjątkowa uroczystość. Był to czas na podsumowanie działalności oraz prezentację utalentowanych seniorów. Wydarzenie zorganizowali: Klub Seniora, Burmistrz Bychawy oraz Bychawskie Centrum Kultury.

Symbolicznym wyrazem wdzięczności stały się dyplomy oraz kwiaty wręczone przez Burmistrza Bychawy Janusza Urbana członkom Klubu Seniora oraz instruktorowi – Marcinowi Mączce.

Bogaty program uroczystości przewidział również występy muzyczne, gdzie po raz kolejny swoje umiejętności zaprezentowali: Klub Seniora, Chór „Simul Cantare”, Męski Zespół Wokalny „Podkowiaki” i Słowianki.

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim sponsorom za nieocenioną pomoc i wsparcie w organizacji uroczystości: Starostwo Powiatowe w Lublinie, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Bychawie, „Tradycyjne Wędliny” Leszek Kuśmierz, „Piekarnia Emark” Grażyna i Marek Juryccy oraz „Kraina Wokół Lublina LGD” Małgorzata Olechowska.

Klubowi Seniora życzymy dalszych sukcesów, sił, a także energii, by kolejne pomysły i wyzwania, jakie się przed Państwem pojawią, mogły zostać z powodzeniem zrealizowane!