9 medali zawodników UKP Bychawa podczas IX Otwartych Zawodów Pływackich o puchar Burmistrza Miasta Garwolin

image_pdfimage_print

20 czerwca 2021 roku po udanych Mistrzostwach Województwa szóstka zawodników wybrała się do Garwolina na IX Otwarte Zawody Pływackie o puchar Burmistrza Miasta Garwolin. Te zawody w wykonaniu naszych zawodników były rewelacyjne. Z  12 startów zdobyli 9 medali (3 złote, 4 srebrne, 2 brązowe).

Najlepiej zaprezentował się Szymon Lipiński, który dwukrotnie zajął I miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym oraz 50 m stylem dowolnym.

Łucja Frączek zajęła I miejsce na 50 m stylem grzbietowym oraz 50 m stylem dowolnym.

Amelia Prącik zajęła II miejsce na 50 m stylem grzbietowym oraz III miejsce na 50 m stylem motylkowym.

Igor Szfran zajął II miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym oraz III miejsce na 50 m stylem grzbietowym.

Iga Bornus zaledwie 10 letnia zawodniczka zajęła II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz VI miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym.

Mateusz Teter zajął VI miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym.