Burmistrz ogłosił XIX konkurs plastyczny na świąteczną kartkę pocztową Gminy Bychawa. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału

image_pdfimage_print
Do 8 grudnia można przynosić do Urzędu Miejskiego w Bychawie (pok. nr 4) projekty świątecznych kartek pocztowych. Preferowane techniki wykonania pracy: plakatówka, akwarela, pastel.
Każda dotychczasowa edycja konkursu (a było ich już 18) cieszyła się bardzo dużą popularnością w szkołach i przedszkolach. W poprzedniej bożonarodzeniowej wzięło udział 495 uczestników w różnym wieku (od 4 do 19 lat). Zapraszamy serdecznie i tym razem. Dla zwycięzcy – publikacja projektu w formie oficjalnej kartki pocztowej wysyłanej przez Burmistrza Bychawy i nagroda rzeczowa, dla wyróżnionych – upominki.  
 
REGULAMIN XIX edycji Konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa BOŻE NARODZENIE 2015

1. Organizatorem konkursu jest Burmistrz Bychawy.
2. Adresatami XIX edycji konkursu są dzieci i młodzież.
3. Tematem konkursu jest wykonanie projektu bożonarodzeniowej kartki pocztowej.
4. Preferowany format pracy: A4.
5. Preferowane techniki wykonania pracy: plakatówka, akwarela, pastel.
6. Każda praca powinna zostać czytelnie podpisana na odwrocie: imię, nazwisko, klasa, szkoła (instytucja), imię i nazwisko nauczyciela (instruktora).
7. Prace prosimy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Bychawie, ul. Partyzantów 1, 23-100 Bychawa do dnia 8 grudnia 2015 roku.
8. Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora.
9. Komisja konkursowa spośród wszystkich wybierze jedną pracę, która zdobędzie GRAND PRIX. Spośród pozostałych prac, komisja konkursowa wybierze dowolną ich liczbę, które zdobędą wyróżnienia.
10. Główną nagroda dla autora najlepszego projektu (zdobywcy Grand Prix) jest publikacja wydawnicza karty pocztowej. Będzie to oficjalna kartka świąteczna Burmistrza Bychawy z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.
11. Autor nagrodzonej pracy oraz autorzy prac wyróżnionych otrzymają dyplomy i upominki.
12. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w terminie podanym przez organizatora, najpóźniej do 23 grudnia 2015 roku. O wynikach szkoły zostaną powiadomione drogą korespondencji. Wyniki zostaną również opublikowane również na łamach „Głosu Ziemi Bychawskiej” i na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bychawie www.bychawa.pl.
13. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji nadesłanych prac w prasie, katalogu, Internecie oraz innych publikacjach, a także w celach wydawniczych prawo dokonywania modyfikacji projektów.
14. Patronat medialny nad konkursem objął „Głos Ziemi Bychawskiej”.