Bychawskie Muzukowanie przy Św. Janie

image_pdfimage_print

Bychawskie Muzykowanie przy Św. JanieZapraszamy na kolejne spotkanie z muzyką religijną przy kościele parafialnym w Bychawie.
Początek o godzinie 17.00

"Bychawskie Muzykowanie przy Św. Janie" odbywa się corocznie od 6 lat dnia 24 czerwca – w odpust parafialny – w godzinach popołudniowych. W tym roku spotkamy się 22 czerwca w niedzielę, gdyż jest to pierwsza niedziela wakacji. Wydarzenie to ma charakter przeglądu piosenki religijnej. Udział w przeglądzie biorą schole, zespoły parafialne, a także chóry z naszej diecezji, a także z poza niej. Każdy zespół prezentuje 3 utwory o tematyce religijnej. Warunkiem udziału w "Bychawskim Muzykowaniu przy Św. Janie" jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się w dziale  Zgłoszenia

W czasie trwania Muzykowania odbywa się zawsze loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, liczne konkursy, a wieczorem koncert gra gość specjalny Muzykowania – do tej pory grał u nas Zespół Kleryków z Metropolitalnego Seminarium Duchownego z Lublina, Tomek Kamiński oraz zespół "Ogród Wyobraźni". Wszystkim uczestnikom gwarantujemy ciepły posiłek, a także świetną zabawę i niezapomniane przeżycia!


Kontakt z Organizatorami
Telefon :0 608 406 363
E-mail:lukasz-ukanio@o2.pl
www parafi Bychawa

  źródło: http://www.kuria.lublin.pl/parafie/bychawa/muzykowanie/index.html