Bychawski folder promujący szlak rowerowy wyróżniony w na targach regionów w Poznaniu

image_pdfimage_print
2014-10-24 róża Regionów 2014 dolina nagroda
23 października o godz. 13.00  w Poznaniu, delegacja z Urzędu Miejskiego w Bychawie odebrała wyróżnienie w konkursie Róża Regionów 2014 przyznane przez ogólnopolski dwutygodnik „Wiadomości Turystyczne”.  Nagrodę otrzymaliśmy za przewodnik „Doliną Kosarzewki” wydany w ub. roku przez Gminę Bychawa.  
W zasadzie  nie było to dla nas zaskoczenie… przewodnik jest naprawdę świetny!  W konkursie wzięło udział prawie 100 wydawnictw z całego kraju promujących swoje miasta,  gminy, regiony. Dostaliśmy nagrodę  jako jedni z nielicznych. 
Wręczenie nagród miało miejsce podczas poznańskich targów Tour Salon 2014, czyli targów regionów i produktów turystycznych.  Do Poznania udaliśmy się we trójkę: p. Marta Woloszyn,  zastępca burmistrza Bychawy, koordynator projektu Monika Głazik  oraz grafik i fotograf Marek Matysek. 
Poznań to idealny sposób na poznanie…
ciekawych pomysłów i rozwiązań z zakresu promocji lokalnych produktów. Jeśli się uczyć – to tylko od najlepszych.  
– Cieszymy się z bardzo z nagrody, ale to nie pierwsze i mam nadzieję nie ostatnie wyróżnienie, które Bychawa otrzymała. W czerwcu  br. nowa publikacja „Ostatni Pan na Bychawie” została Książką Roku 2014 Lubelszczyzny. W tym miesiącu udało nam się wydać piękny folder przyrodniczy „ekoBYCHAWA”, który serdecznie polecam. Kto wie, może w przyszłym roku Gmina również otrzyma tytuł – mówi p. M. Wołoszyn.