„Głos Ziemi Bychawskiej” zdobył wyróżnienie w kategorii najlepsza gazeta samorządowa w konkursie „Kryształy Public Relations”

image_pdfimage_print
Cieszymy się, że jury konkursu „Kryształy PR-u”, w skład którego weszli przedstawiciele krakowskiego środowiska naukowego, doceniło nasz gminny projekt, jakim jest wydawana od 19 lat gazeta samorządowa „Głos Ziemi Bychawskiej”. Główną nagrodę w tej kategorii zdobył wydawca dużo bardziej potężny od nas – Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy. Podobnie jak nas, równie dobrze oceniono gazety Miasta Radlin i Gminy Wyry. Komisja przyznała nagrody za nowoczesny układ graficzny, różnorodną tematykę i sprawność dziennikarską. Gala wręczenia „Kryształów PR-u” odbyła się 13 maja w Krakowie. Niestety, nie byliśmy tam, ale już wkrótce wyróżnienie otrzymamy pocztą.
2015-05-21 wyroznienie gazeta bychawska
 
Konkurs odbył się w ramach Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. Jego celem jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw jednostek samorządów terytorialnych i organów administracji państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań.