Gminne Obchody Dnia Babci i Dziadka pełne uroku i talentów!

Wspaniała atmosfera, radość malująca się na twarzach i niezapomniane spotkanie! 22 stycznia to dzień, który zdecydowanie zostanie w pamięci mieszkańców Gminy Bychawa – w Bychawskim Centrum Kultury odbyły się Gminne Obchody Dnia Babci i Dziadka.

To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez Stowarzyszenie ,,Razem dla Kultury” oraz Radę Seniorów, pełne radości i serdeczności, wypełniło Salę Widowiskową po brzegi!

Na scenie błyszczały talenty najmłodszych mieszkańców naszej gminy – dzieci z Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Bychawie oraz Przedszkola Niepublicznego ,,Akademia Poziomkowa” w Bychawie wzruszyły wszystkich swoimi występami. Tańce, śpiewy i urocze wierszyki sprawiły, że serca obecnych rozkwitały radością.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego niezwykłego wydarzenia, a także tym, którzy licznie przybyli, aby uczcić swoje ukochane Babcie i wspaniałych Dziadków! Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie pełne miłości i uśmiechów!


opracowanie tekstu, film i fotografie: Karolina Raganowicz

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */