Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej 2016 w Bychawce

image_pdfimage_print

9 lutego 2016 r.w szkole w Bychawce odbyła się już trzecia edycja tego konkursu, w którym tradycyjnie biorą udział uczniowie ze szkół podstawowych z gminy Bychawa. Tę edycję wyjątkowo zdominowały dziewczęta. 1. miejsce zajęła uczennica Szkoły Podstawowej w Bychawce – Kinga Kłos, która wykonała piosenkę All I Want, drugie – Martyna Rubaj (SP w Bychawce) za Rolling In The Deep, trzecie Eliza Kusy (na zdjęciu) z SP w Bychawie – za wykonanie This is me. Konkurs zorganizowała p. Irena Werpuczyńska, nauczycielka j. angielskiego. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Bychawy, który ufundował dla laureatów nagrody. Główną był tablet.

2016-02-09 Eliza Kusy

Publiczność wybrała spośród wszystkich uczestników laureatkę Nagrody Publiczności. Została nią najmłodsza z dziewcząt – Natalia Frączek za wdzięczne wykonanie piosenki What Dreams are Made of.

7 marca w Szkole Podstawowej w Bychawce odbędzie się po raz pierwszy regionalny konkurs recytatorski poezji patrona Szkoły – poety-klasyka Kajetana Koźmiana, do udziału w którym organizatorzy już teraz zapraszają wszystkich młodych miłośników pięknie mówionej poezji i prozy.