IV Starowiejski Dzień Kobiet – inspirujące talenty i kobieca siła!

11 lutego miał miejsce IV Starowiejski Dzień Kobiet, który odznaczył się bogatą paletą artystycznych doświadczeń i wspólnych przeżyć.

W ramach tego wyjątkowego wydarzenia, zorganizowanego przez Koła Gospodyń Wiejskich: ,,Aktywna Jedynka”, ,,Trzy Kłosy”, ,,Trójeczka” oraz Gminę Bychawa – Bychawskie Centrum Kultury i Filię Biblioteczną w Starej Wsi Pierwszej, licznie zgromadzeni goście mieli okazję delektować się wyjątkowymi wystąpieniami!

Na scenie pojawił się zespół Słowianki, Kapela Cyja oraz Kabaret ,,Pod Siwym Włosem” – artyści dostarczyli chwil rozrywki i wzruszeń. Dodatkowo, niezwykle urozmaicona zabawa muzyczno-taneczna zapewniła niezapomniane doznania wszystkim uczestnikom!

Nie można pominąć także przepysznego poczęstunku, który został przygotowany przez KGW. Wszystkim wspaniałym Paniom dziękujemy za niezwykłą gościnność i dbałość o komfort wszystkich obecnych!

To wydarzenie, dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz entuzjazmowi uczestników, stanowiło nie tylko moment celebracji kobiecej siły i inspiracji, lecz także okazję do budowania społeczności i integracji. Zachęcamy do udziału w kolejnych spotkaniach, które z pewnością będą równie pełne radości i inspiracji!


opracowanie tekstu: Karolina Raganowicz

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */