Julia Krusińska wykonała nagrodzoną pracę w konkursie na kartkę pocztową – WIELKANOC 2022

Wyniki konkursu na kartkę pocztową gminy Bychawa – WIELKANOC 2022

Z przyjemnością przekazuję wyniki XXX edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa WIELKANOC 2022. W tym roku główną nagrodę zdobyła Julia Krusińska z klasy VII Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii. Projekt Julii został przekazany do druku i już wkrótce trafi z wielkanocnymi życzeniami od Burmistrza Bychawy do wielu instytucji w gminie, kraju i za granicą. Spośród wszystkich kartek (tym razem otrzymaliśmy 500 projektów) komisja wybrała również 40, które zdobyły wyróżnienia. Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i upominki promocyjne.

Już teraz serdecznie zapraszam wszystkich laureatów, dyrektorów szkół, nauczycieli, opiekunów oraz rodziców na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się 7 kwietnia 2022 r. (czwartek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bychawie, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22.

Wszystkim uczestnikom składam serdeczne podziękowania za liczny udział. Dziękuję dyrektorom i nauczycielom za popularyzację konkursu.

Z poważaniem,

Burmistrz Bychawy Janusz Urban


PROTOKÓŁ z dnia 22 marca 2022 r. z posiedzenia Komisji oceniającej prace XXX edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa WIELKANOC 2022

Komisja konkursowa w składzie:

  1. Magdalena Kostruba, przewodnicząca Komisji
  2. Ewelina Czajczyk, członek Komisji
  3. Sylwia Paćkowska, członek Komisji

obejrzała 500 projektów kart pocztowych przesłanych z: Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie, Przedszkola Niepublicznego „Akademia Poziomkowa” w Bychawie, Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie, Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii, Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej, Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie i Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie.

Grand Prix konkursu zdobyła

Julia Krusińska klasa VII Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii, nauczyciel – Agnieszka Daśko.

Komisja przyznała również 40 wyróżnień niżej wymienionym uczestnikom:

  • Kuba Skwarzyński z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Motylki”, nauczyciel Bożena Sorek)

  • Amelia Głąb z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Słoneczka”, nauczyciel Barbara Wójcik)

  • Nikola Nieściór z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Misie”, nauczyciel Beata Sprawka)

  • Luiza Zielonka z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Krasnale”, nauczyciel Marzena Różycka)

  • Zuzanna Maziarz z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie

(grupa „Biedronki”, nauczyciel Bożena Mazur)

  • Jakub Kusy z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Poziomkowa” w Bychawie

(lat 6, nauczyciel Ewa Paszkowska)

  • Dawid Florek z kl. I a ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel J. Stoczkowska)

  • Alan Kubik z kl. II a ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Elżbieta Małecka)

  • Aleksander Wilk z kl. II b ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie
  • Franciszek Szydłowski z kl. II c ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Dorota Drążek)

  • Wiktoria Szyszkowska z kl. III b ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Małgorzata Rapa)

  • Emilia Florek z kl. IV a ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Milena Poleszak z kl. IV b ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Igor Rudzik z kl. IV c ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Laura Wójcik z kl. V b ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Amelka Ziętek z kl. V c ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Patryk Korba z kl. V d ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Natalia Korba z kl. VI b ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Oliwier Szewczyk z kl. VII a ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Julia Bielak z kl. VII b ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Łucja Frączek z kl. VII c ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie

(nauczyciel Agnieszka Daśko)

  • Dawid Bartyzel z Oddziału Przedszkolnego w Zdrapach – Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana

w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Ewa Krzysiak)

  • Anielka Kuna z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana

w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Krystyna Jagiełło)

  • Aleksandra Bok z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana

w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Jolanta Maksim)

  • Sebastian Kasperek z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy

w Starej Wsi Drugiej (grupa „Misie”, nauczyciel Joanna Łukasik-Tworek)

  • Anna Filewicz z kl. I ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Renata Wawrzyńczyk-Smerdel)

  • Izabela Konefał z kl. III ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Karolina Kostrzewska)

  • Klaudia Korpysa z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Beata Kulesza)

  • Martyna Siwaszek z kl. V ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Beata Kulesza)

  • Sebastian Migryt z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

(nauczyciel Beata Kulesza)

  • Kinga Mikuła z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

(nauczyciel Halina Powęzka)

  • Bartek Stępniak z kl. III ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

(nauczyciel Anna Żak)

  • Kamil Makuła z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

(nauczyciel Regina Kloc)

  • Maria Powęzka z kl. V ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

(nauczyciel Regina Kloc)

  • Damian Kaznowski z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

(nauczyciel Regina Kloc)

  • Martyna Kusa z kl. I ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie

(nauczyciel Elżbieta Krasoń)

  • Bartłomiej Dziadosz z kl. III ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie

(nauczyciel Bożena Koziej)

  • Julia Łukomska z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie

(nauczyciel Jolanta Flis)

  • Natalia Frączek z kl. I ab z Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie

(nauczyciel Leszek Asyngier)

  • Klaudia Sapuła z kl. I ab z Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie

(nauczyciel Leszek Asyngier).

Podczas oceny Komisja brała pod uwagę przede wszystkim własnoręczność wykonania pracy oraz kreatywność, pomysłowość i staranność.