Konsultacje społeczne dotyczące parku przy ul. 11 Listopada

image_pdfimage_print
PRZENIESIONE na 4 lipca 2014 r.
Informujemy, że Urząd Miejski w Bychawie wraz z Fundacją Civis Polonus rozpoczyna proces konsultacji społecznych dotyczących parku przy ul. 11 Listopada (określanego również „parkiem za kościołem”).
2014-06-30 park przy kosciele bychawa 550 
Konsultacje prowadzone będą w ramach projektu „Bychawa i Czosnów konsultują”. Celem konsultacji społecznych jest diagnoza potrzeb mieszkańców dotycząca zagospodarowania ww. parku. Do konsultacji zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy. Konsultacje będą prowadzone w Bychawie przez ekspertów z Fundacji Civis Polonus do końca września br.

Pierwsze spotkanie z mieszkańcami odbędzie się dn. 30 czerwca od godz. 16. w parku „za kościołem” w trakcie festynu „Bychawa Dzieciom 2014″. W przypadku złej pogody (deszczu) spotkanie zostanie przeniesione na dzień 4 lipca 2014 r. (piątek). Spotkanie poprowadzi Miłosz Ukleja, przedstawiciel Fundacji Civis Polonus. W trakcie spotkania zaprosi on mieszkańców do dyskusji na temat przestrzeni parku oraz potrzeb mieszkańców związanych z aranżacją przestrzeni. Na spotkanie zapraszamy również najmłodszych mieszkańców Bychawy, którzy w trakcie spotkania będą mogli narysować swoją wizję parku.
2014-06-30 park przy kosciele bychawa 550 v2
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w spotkaniu oraz udziału w kolejnych spotkaniach i wydarzeniach, które odbędą się w kolejnych miesiącach w Bychawie, o których będziemy informować na bieżąco.
2013-12-20 loga bychawa czosnow
 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego