Korona Miss Festynu 2008 czeka na Ciebie!

Nie zazdrość sławy Oli Ogłazie, bo to bardzo brzydkie uczucie. Wiadomo nie od dzisiaj, że najpiękniejsze kobiety pochodzą z Bychawy. Teraz Korona Miss czas czeka również na Ciebie. Możesz ją zdobyć na najbliższym IX Festynie „W Krainie Pierogów” w Bychawie.

Najpiękniejsze uczestniczki festynu zmierzą się ze sobą w najbliższą niedzielę 25 maja. Wśród nich możesz być i Ty. Wystarczy, że tego dnia zgłosisz się do Biura Konkursu Miss Festynu na głównym placu imprezy.

Zostaniesz kandydatką na Miss, jeśli masz ukończone 16 lat i podpiszesz zgodę na udział w konkursie. No i nie spóźnisz się… czekamy tylko na 10 kandydatek.

Kandydatki na Miss obowiązuje dowolny strój (aczkolwiek bikini będzie mile widziane;-) Kandydatki na scenie zaprezentuje najpiękniejsza bychawianka – Ola Ogłaza Miss Polski 2006. Ona również wręczy nagrody najpiękniejszej dziewczynie festynu.

Gwarantujemy najbardziej sprawiedliwe z wszystkich możliwych jury – to publiczność wybierze „Miss Festynu 2008” podczas pisemnego głosowania.

Nagrody to: Korona „Miss Festynu Bychawa 2008”, nagroda rzeczowa niespodzianka oraz upominki od sponsorów. Organizatorzy wyborów „Miss Festynu Bychawa 2008”: Burmistrz Bychawy, Bychawskie Centrum Kultury

Patronat medialny konkursu: „Dziennik Wschodni” „Głos Ziemi Bychawskiej” www.bychawa.pl, www.ebck.pl