Mistrzostwa Polski w Bychawie

image_pdfimage_print

         Mistrzostwa Polski Medyków w Kolarstwie Szosowym

        Witamy wszystkich i po raz kolejny zapraszamy na Mistrzostwa Polski Medyków w Kolarstwie Szosowym. Podobnie jak i trzy wcześniejsze edycje odbędą się one w Bychawie koło Lublina, w dniach 18-19 maja 2007 r. Zobacz zdjęcia

Wnikliwi zauważyli zmianę w nazwie naszej imprezy, już śpieszymy z wyjaśnieniami. Otóż od tego roku rozszerzyliśmy formułę zawodów i obok Piątych Mistrzostw Lekarzy zostaną rozegrane Pierwsze Mistrzostwa Pracowników Firm Farmaceutycznych i Farmaceutów a do startu w kategorii open zapraszamy też wszystkich innych pracowników służby zdrowia. Prosimy więc wszystkim potencjalnym uczestnikom przekazać zaproszenia na nasze zawody.
Jak i w latach poprzednich rywalizację rozpoczniemy w piątek od MPL i MPPFFF w jeździe indywidualnej na czas. Trasa identyczna: 10 kilometrów, płasko, miejmy nadzieję, że cały czas z wiatrem w plecy.
W sobotę odbędzie się wyścig ze startu wspólnego. Trasa znana: pętla 30,5 km (mapka poniżej). Do pokonania będzie 850 m ostry podjazd na 2. km, potem kilka zmarszczek, po 12 km skręt w prawo i kolejno: 3 km płasko, długi 1500 m podjazd, potem 3 km w dół, następnie dwie hopki (550 i 350 m), znowu odcinek 2 km w dół, płasko i na 2 km przed końcem okrążenia (i metą) 500 m pod górę. Kategorie A i B pokonają tę pętlę 3 razy; C i Kobiety A – 2 razy a D i Kobiety B – 1 raz. Najpierw na trasę wyruszy kategoria A, B, C i KA, pięć minut po nich pozostali zawodnicy. Umożliwi to rywalizacje w open zawodnikom z kategorii C (to dla Was: Marku i Tomku :-))
Zachęcamy do przyjazdu z całymi rodzinami. Podobnie jak w ubiegłym roku rozegrany zostanie kross sprawnościowy dla dzieci.
Zapewniamy możliwość rezerwacji noclegów (17 – 19 maja) w internacie Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli (około 15 km od startu). Przewidywane opłaty to: nocleg – 15 zł, śniadanie i kolacja po 8 zł.
Wszystkich chętnych bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny (605084016, 697111238) do 30 kwietnia.

Strony: 1 2 3 4