Mistrzowie matematyki w gminie Bychawa – wręczenie nagród

W poniedziałek 27 czerwca 2022 roku odbyło się podsumowanie XXI Gminnego Konkursu Matematycznego pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych. Laureaci zostali nagrodzeni.

KTO OKAZAŁ SIĘ NAJLEPSZY?

Oto wyniki:

I miejsce:

Klasa piąta

1. Mączka Kornel  – Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka

2. Kowalczyk Mateusz – Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej- nauczyciel prowadzący Beata Jerczyńska

Klasa szósta

1.  Popławska Julia – Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Elżbieta Flis

2.  Mikulska Oliwia – Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Elżbieta Flis

3.  Kryska Julia –  Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Joanna Kalicka

Klasa ósma

Komorowska Aleksandra – Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka

II miejsce:

Klasa piąta

Mączka Marcel – Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka

Klasa szósta

Kilijanek Miłosz – Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Joanna Kalicka

Klasa ósma

1. Szmit Natalia – Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka

2. Sopoćko Oliwia – Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce – nauczyciel prowadzący Zbigniew Maksim

3. Majewski  Rafał – Szkoła Podstawowa  im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej – nauczyciel prowadzący Beata Zaręba

III miejsce:

Klasa ósma

Jakubowska Karolina – Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce – nauczyciel prowadzący Zbigniew Maksim

Wyróżnienia:

1.Baran Patrycja  kl. VIII b –  Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Ewa Reszka

2.Jężak Karolina  kl. VIII d –  Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Henryka Łoś

3. Piekarz  Mateusz –  Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana  w Bychawce – nauczyciel prowadzący Zbigniew Maksim

4. Myja Milena  kl. VIII d –  Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Henryka Łoś

5. Żak Maciej kl. V c –  Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie  – nauczyciel prowadzący Henryka Łoś

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.
Zwycięzcom gratulujemy pomysłowości oraz wytrwałości w pracy i życzymy dalszych sukcesów.