Młodzi dla Kornelii

image_pdfimage_print

Koncert charytatywny organizowany przez bychawską młodzież

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny „Dla Kornelii” w najbliższą niedzielę 11 kwietnia od godz. 15.00 w Bychawskim Centrum Kultury.
Wystąpią: schola „Źródełko”, laureaci „Kamertonu 2010”, zespół Aster (ŚDŚ w Bychawie), zespół z Bychawy (A. Tracz, A. Hanaj, W. Stacharski, M. Tracz, L. Szewczyk) oraz Zespół „Goście”  z Lublina.
Wstęp – cegiełka: 10 PLN
Image
Zapraszają:
Młodzieżowa Inicjatywa Kulturalna, Stowarzyszenie Kultiralno-Oświatowe Liber Liber, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży „Altitudo” oraz Bychawskie Centrum Kultury – instytucja wspierająca.

Więcej o zespole "Goście":

Powstał w Lublinie w 2001 r. z inicjatywy rodzeństwa – Konrada i Marty Baum. Przez wiele lat zespół dał dziesiątki koncertów na Lubelszczyźnie i nie tylko. Po drodze było parę sukcesów min. wygrana na przeglądzie blues rockowym Alabama w 2003 r., I miejsce na Przeglądzie Piosenki Irlandzkiej 2003. W 2006 roku na perkusję wskoczył Artur „Jasiek” Jasiński – dając nowy, mocny wiatr w żagle. Po paru latach Marta poświęciła się projektom solowym a nadmiar innych obowiązków utrudniał kontynuowanie projektu. Reaktywacja była jednak kwestią czasu. Od pewnych rzeczy nie wolno i nie trzeba uciekać Na początku 2010 roku wyklarował się obecny skład Gości .Do Konrada i Jaśka dołączyli basista Dominik Dudzik oraz klawiszowiec Wojtek Zając – obaj wykształceni muzycy i multiinstrumentaliści z sukcesami na koncie. Goście wykonują covery blues-rockowe i rockowe oraz różnego rodzaju "hity" we własnych zaskakujących aranżacjach Grupa jest w trakcie pracy nad autorskim materiałem. Żywiołem zespołu są koncerty, w trakcie których dobra muzyka prosto z ser ducha oraz pasja i zwyczajna radość z grania udzielają się publiczności. Każdy z GOŚCI posiada duże doświadczenie sceniczne, udział w wielu projektach muzycznych i talent do rozkręcania dobrej imprezy w rytmie blues-rocka;) co gwarantuje pełną satysfakcję publiczności. Źródło: http://www.myspace.com/goscie1