Oceń swoją lokalną władzę – z Dziennikiem Wschodnim

dziennik wschodni  Minęły właśnie trzy lata od wyborów samorządowych, w których wybraliśmy prezydentów, burmistrzów i wójtów. Za rok przed nami kolejny wybór.

Dlatego już dziś Dziennik Wschodni proponuje swoim Czytelnikom  zabawę, w której zachęca do oceniania lokalnej władzy. Jeśli uważasz, że Twój prezydent, burmistrz czy wójt dobrze rządzi, zagłosuj na "tak”. Jeśli źle – wyślij SMS o treści "nie”. WYNIKI

Dziennik przedstawia sylwetki wszystkich urzędujących włodarzy. Przy każdym z nich znajduje się informacja o osobie. Głosujemy wysyłając SMS-a pod numer 71051 (koszt 1,22 zł z VAT). W treści wpisujemy specjalny kod, który jest przyporządkowany do każdego kandydata. Jeśli chcemy wyrazić swoje poparcie dla niego wpisujemy po spacji "Tak”. Jeśli nasz prezydent, burmistrz lub wójt nie spełnia naszych oczekiwań – wpisujemy po spacji "Nie”. Z każdego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Czekamy na nie do 31 grudnia 2009 roku. Przebieg głosowania będzie można na bieżąco śledzić na łamach Dziennika Wschodniego i w Internecie.

PRZYKŁAD: Jeśli chcemy wyrazić poparcie dla osiągnięć burmistrza Bychawy Andrzeja Sobaszka, wysyłamy SMS-a pod numer 71051 o treści: LUB.2 Tak. Jeśli chcemy wyrazić dezaprobatę dla jego działań, wysyłamy SMS o treści LUB.2 Nie.

źródło: http://www.dziennikwschodni.pl