„Orlik” dziękuje!


Orlik powstał w ekspresowym tempie, jednak o paru istotnych szczegółach nie pomyślano. Gdy nadchodzi jesień lubimy obserwować kolorowe liście spadające z drzew. Jednak na obiekcie tworzą one spore komplikacje – przez ich nawał niemożliwe jest korzystanie z boiska. Usunięcie takiej ilości liści to nie lada wyczyn, biorąc pod uwagę, że mieliśmy do dyspozycji jedną szczotkę, która nie zawsze była dostępna.
Opiekunowie obiektu: p. Tracz i p. Szmit oraz użytkownicy boisk podjęli wspólne starania, aby ten problem skutecznie rozwiązać – zakup odpowiedniego sprzętu stał się sprawą priorytetową. Kryzys finansowy stanowił pułapkę w realizacji przedsięwzięcia. Zakupu dokonano, sprzęt sprawdzono i zwrócono się do gospodarza obiektu Pani Dyrektor Gimnazjum Nr 1 w Bychawie, Bożeny Toporowskiej oraz do Radnego, Mateusza Wróblewskiego o pomoc w pozyskaniu pieniędzy.

Miłe zaskoczenie: Pani Dyrektor wyraziła zgodę na sfinansowanie zakupu dmuchawy, a sponsor pozyskany przez Radnego, firma EURORAP Andrzej Rapa Zakrzówek Nowy 31, na sfinansowanie przedłużacza i piłek do tenisa. Mieszkaniec Bychawy, a zarazem tenisista z Warszawy, Pan Bogdan Mazur, zakupił kilkanaście piłek i kosz.
Dziękujemy bardzo w/w sponsorom za szybką pomoc i skuteczne rozwiązanie problemu!

R.12