Pippi Pończoszanka w Bychawie! Czekają bezpłatne wejściówki

„Pippi Pończoszanka w gronie piratów-akrobatów przemierza całą Polskę. Do kolejnych miejscowości przyjeżdża namiot cyrkowy, w którym spotkamy rudą dziewczynkę z ogromną fantazją i mnóstwem pomysłów. Pippi nie siedzi prosto przy stole, śpi z nogami na poduszce i nie lubi, jak każe jej się coś robić. Jest samodzielna, odważna i silna, ale bardzo tęskni za swoimi rodzicami”

Dzięki współpracy z Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie jesteśmy partnerami w projekcie Lato w Teatrze. Oznacza to, że 28 i 29 czerwca będziemy gościć aktorów teatru Pinokio z Łodzi.

Tym samym jesteśmy jedną z trzech miejscowości w województwie lubelskim, do której przyjedzie Pippi. 28 czerwca odbędą się w Bychawskim Centrum Kultury bezpłatne warsztaty teatralne dla dzieci prowadzone przez zawodowych aktorów, następnie odbędzie się radosna parada ulicami miasta, która zaprowadzi nas do parku obok szpitala w którym odbędzie się koncert.

29 czerwca spektakl odbędzie się w wyjątkowej scenerii. Na terenie stadionu zostanie przygotowany plenerowy teatr. To właśnie tam zlokalizowany zostanie namiot cyrkowy wraz ze sceną, bajkową scenografią i grupą profesjonalnych aktorów. Spektakl jest oczywiście bezpłatny, a cały projekt będzie finałem pracy Bychawskiego Centrum Kultury w roku szkolnym 2015/2016. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Bezpłatne wejściówki na spektakl można odbierać w Bychawskim Centrum Kultury, również w BCK prowadzone są zapisy na bezpłatne warsztaty.

Serdecznie zapraszamy!

2016-06-28 pippi w Bychawie 550