Pożyczka Płynnościowa POIR przeznaczona jest na wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa lubelskiego w celu zapewnienia finansowania płynnościowego w związku z negatywnymi konsekwencjami spowodowanymi epidemią COVID-19

image_pdfimage_print

Uprzejmie informujemy, że w Biurze LGD można złożyć wniosek o udzielenie POŻYCZKI PŁYNNOŚCIOWEJ POIR dla przedsiębiorstw z terenu  województwa lubelskiego.

Pożyczka Płynnościowa POIR przeznaczona jest na wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa lubelskiego w celu zapewnienia finansowania płynnościowego w związku z negatywnymi konsekwencjami spowodowanymi epidemią COVID-19.

Podstawowe warunki udzielania wsparcia:
KWOTA POŻYCZKI: maksymalna kwota pożyczki dostępna dla pojedynczego przedsiębiorstwa wynosi 15 mln złotych – ostateczną decyzję o wysokości pożyczki podejmuje Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.
OKRES SPŁATY: do 72 miesięcy
KARENCJA: do 6 miesięcy od dnia uruchomienia pożyczki
OPROCENTOWANIE: pożyczka jest połączona z dotacją na pokrycie odsetek umownych, co oznacza, że przedsiębiorca będzie musiał zwrócić jedynie pożyczony kapitał, bez odsetek oraz dodatkowych kosztów

WKŁAD WŁASNY – Brak
PROWIZJA – Brak

W załączeniu szczegóły dotyczące produktu.

Zapraszamy do kontaktu
Małgorzata Olechowska
Prezes LGD „Kraina wokół Lublina”

e-mail: biuro@krainawokollublina.pl

LGD „Kraina wokół Lublina”
ul. Narutowicza 37/5
20-016 Lublin
tel: 81 532-30-65
http://www.krainawokollublina.pl