Rozstrzygnięto przetarg na informatyzację Urzędu

image_pdfimage_print

Już wkrótce w Urzędzie Miejskim w Bychawie zostanie podpisana umowa z wykonawcą na realizację projektu „Budowa zintegrowanego systemu informatycznego dla zrównoważonego rozwoju Gminy Bychawa”. W trybie przetargu został wyłoniony wykonawca: firma Unizeto Technologies S.A. ul. Królowej Korony Polskiej ze Szczecina.

Jak zapowiedział Grzegorz Szmit, koordynator projektu – niezwłocznie po podpisaniu umowy rozpocznie się realizacja. Zakończenie inwestycji planowane jest na listopad 2010 roku.
Modernizacja i unowocześnienie Urzędu Miejskiego w Bychawie to wydatek 1.067.061,20zł. Kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WL na lata 2007-2013 to kwota 907.002,02 zł. Środki z budżetu gminy: 160.059,18 zł.

Głównym celem projektu jest poprawa jakości i sprawności obsługi mieszkańców przez administrację samorządową w gminie Bychawa. Projekt zakłada budowę sieci informatycznej, wdrożenie e-usług administracyjnych w celu usprawnienia funkcjonowania Urzędu Miasta oraz utworzenie Publicznych Punktów Dostępu do Internetu.
Autor: Monika Głazik
alt

alt