Spotkania z ciekawymi ludźmi w nietypowych miejscach – Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na serię wydarzeń promujących czytanie

image_pdfimage_print

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie i Kawiarnia Artystyczna Złota Lira zapraszają na Inaugurację Partnerstwa w ramach projektu Bychawski Ambasador Czytelnictwa, która odbędzie się 26 listopada 2021 (piątek) o godz. 17:00 w kawiarni. W programie: Wręczenie Certyfikatu Ambasadora, Przekazanie Biblioteczki Ambasadora, Spotkanie autorskie z pisarką, dziennikarką Grażyną Lutosławską, Poczęstunek.

Patronat: Burmistrz Bychawy, Patronat medialny: Radio Lublin, TVP3 Lublin, Dziennik Wschodni

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie zapraszają na Inaugurację Partnerstwa w ramach projektu Bychawski Ambasador Czytelnictwa, która odbędzie się 22 listopada 2021 (poniedziałek) o godz. 14:00 w poradni (ul. Andersa 2). W programie: Wręczenie Certyfikatu Ambasadora, Przekazanie Biblioteczki Ambasadora, Spotkanie autorskie z pisarką Joanną Marią Chmielewską, Poczęstunek.
Patronat: Burmistrz Bychawy, Patronat medialny: Radio Lublin, TVP3 Lublin, Dziennik Wschodni


Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie i Salon Fryzjerski MARTA zapraszają na Inaugurację Partnerstwa w ramach projektu Bychawski Ambasador Czytelnictwa, która odbędzie się 20 listopada 2021 (sobota) o godz. 15:00 w Bibliotece w Bychawce Drugiej. W programie: Wręczenie Certyfikatu Ambasadora, Przekazanie Biblioteczki Ambasadora, Spotkanie autorskie z pisarkami: Katarzyną Kielecką i Anną Stryjewską, Smaki z babcinego kredensu, czyli poczęstunek z dawnych lat.
Patronat: Burmistrz Bychawy, Patronat medialny: Radio Lublin, TVP3 Lublin, Dziennik WschodniMiejska Biblioteka Publiczna w Bychawie
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 34
23-100 Bychawa
tel: 81 566 10 76