Święto Niepodległości z medalami dla UKP Bychawa!

W dniu 11 listopada 2021 roku w Sochaczewie odbyły się XIV ogólnopolskie zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczewa. W tych zawodach wzięło udział 171 zawodniczek i zawodników. W większości byli to zawodnicy z województwa mazowieckiego w tym sześcioro zawodników UKP Bychawa. Podczas tych zawodów zawodnicy naszego klubu zdobyli trzy medale (złoty i dwa srebrne).

Złoty medal na dystansie 100 m stylem grzbietowym zdobyła Łucja Frączek. IV miejsce zajęła na dystansie 100 m stylem klasycznym oraz VII miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym.

Srebrny medal na dystansie 100 m stylem grzbietowym zdobyła Amelia Prącik. Ponadto Amelia zajęła IV miejsce na dystansie 100 m stylem motylkowym oraz VIII miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym.

Srebrny medal zdobyła również Julia Flis na dystansie 100 m stylem klasycznym. Na IV miejscu uplasowała się na dystansie 100 m stylem grzbietowym oraz VI miejsce zajęła na dystansie 100 m stylem dowolnym.

V miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym zajął Mateusz Teter oraz VII miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym.

VII miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym zajął Szymon Lipiński oraz VIII miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym.

XXII miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym zdobył Marcel Nowak.

W najbliższy weekend czwórka zawodników UKP Bychawa pojedzie do Kielc na Zimowe Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego na dwudniowe zawody.

trener Konrad Zapalski

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */