Udany występ zawodników
UKP BYCHAWA podczas
Ligi Mistrzów Województwa Lubelskiego!

17 kwietnia 2021 roku na pływalni w Puławach odbyła się Liga Mistrzów Województwa Lubelskiego.

W zawodach wystartowało 17 zawodniczek i zawodników UKP Bychawa. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych 13-14 lat, 15-16 lat oraz 17 lat i starsi.

Najlepiej podczas tych zawodów zaprezentował się Szymon Lipiński, który zajął II miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym oraz IV miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym. W ogólnej klasyfikacji najlepszych zawodników 13-14 letnich uplasował się na III miejscu spośród 45 zawodników startujących w tej kategorii wiekowej.

IV miejsca podczas zawodów zajęli:

• Zuzanna Salsa na dystansie 100 m stylem dowolnym;
  • Mateusz Góźdź na dystansie 100 m stylem klasycznym;
  • Alicja Nowicka na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Na V miejscu uplasował się Wiktor Klimek na 100 m stylem zmiennym.

VI miejsca zajęli:

• Łucja Frączek na dystansie 100 m stylem grzbietowym;
  • Alan Janik na dystansie 100 m stylem motylkowym;
  • Alan Burnus na dystansie 100 m stylem zmiennym.

Filip Klimek zajął VII miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym.

Igor Szafran uplasował się na VII na dystansie 100 m stylem grzbietowym.

Amelia Prącik na dystansie 100 m stylem motylkowym zajęła IX miejsce.

Marcel Nowak ukończył swój wyścig na pozycji XIII na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Erwin Rechul na dystansie 100 m stylem grzbietowym zajął XIV miejsce.

Bardzo nas cieszy, że mimo tak trudnego okresu dla sportowców, mamy możliwość udziału w zawodach oraz oglądania naszych zawodników na podium.

Dziękujemy Dyrekcji pływalni przy Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego za udostępnienie basenu i możliwość trenowania.

Konrad ZapalskiI

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */