Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza przedsiębiorców na spotkanie

Szanowni Państwo,

w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przypominamy Państwu o zaproszeniu do udziału w WYJĄTKOWYM SPOTKANIU Z CYKLU „BIZNES LUBELSKIE”. Wydarzenie odbędzie się w Lublinie już 14 czerwca 2018 r. (czwartek) w godzinach 15:30-19:30 – rejestracja od godz. 15:00, Hotel Hampton by Hilton, al. Kompozytorów Polskich 1, Lublin.
Najbliższe spotkanie zorganizowane będzie dla przedsiębiorstw z powiatu lubelskiego.

Podczas wydarzenia renomowani prelegenci z wiodących kancelarii prawnych prezentować będą m.in. najbardziej istotne zmiany w przepisach dotyczących firm w 2018 roku, w tym: RODO, VAT, PIT, CIT, zaś gościem specjalnym spotkania będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, rekordzista świata w chodzie sportowym, który opowie o tym jak motywację sportową przełożyć na sukcesy w biznesie i jak być mistrzem świata w swojej firmie i w życiu prywatnym.
Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu, gdyż wydarzenie „Biznes Lubelskie” jest doskonałą okazją m. in. do spotkania innych przedstawicieli z firm i samorządowców z powiatu lubelskiego oraz nawiązania z nimi relacji biznesowych.

Pozostały ostatnie wolne miejsca. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie www.invest.lubelskie.pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie
Serdecznie zachęcamy do rejestracji i zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Organizatorzy konferencji „Biznes Lubelskie”,
Cumulus PR Sp. z o.o., Lublin oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego