Wybierając sołtysów i członków rad sołeckich oraz przewodniczących zarządów osiedli i członków zarządów osiedli, wybieramy przedstawicieli naszych lokalnych społeczności. Osoby, które dobrze znają swych sąsiadów, ich potrzeby i problemy. Ludzi potrafiących rozmawiać, cieszących się autorytetem i zaufaniem, związanych ze swymi miejscowościami. Aktywnych i otwartych społeczników, dla których dbanie o lokalne dobro jest priorytetem.
Terminy i miejsca wyborów zarządów osiedli i przewodniczących zarządów osiedli w Bychawie
- Zarząd Osiedla nr 1: I termin: 03.01.2019 r. godzina 17.00, II termin: godzina 17.15, miejsce: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie
- Zarząd Osiedla nr 2: I termin: 04.01.2019 r. godzina 17.00, II termin: godzina 17.15, miejsce: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie
Terminy i miejsca wyborów sołtysów i rad sołeckich w Gminie Bychawa
Data | I termin (godzina) | Miejscowość / miejsce zebrania |
3-01-2019 | 19.00 | Romanów – Centrum Kultury Wiejskiej w Olszowcu |
4-01-2019 | 16.00 | Bychawka Trzecia – Szkoła Podstawowa w Bychawce Drugiej-Kolonii |
4-01-2019 | 17.30 | Bychawka Druga-Kolonia – Szkoła Podstawowa w Bychawce Drugiej-Kolonii |
4-01-2019 | 19.00 | Bychawka Trzecia-Kolonia – Szkoła Podstawowa w Bychawce Drugiej-Kolonii |
4-01-2019 | 16.00 | Gałęzów-Kolonia Druga – Remiza |
4-01-2019 | 18.00 | Gałęzów – Centrum Kultury Wiejskiej w Galęzowie |
7-01-2019 | 16.00 | Bychawka Druga – Centrum Kultury Wiejskiej w Bychawce Drugiej |
7-01-2019 | 18.00 | Bychawka Pierwsza – Centrum Kultury Wiejskiej w Bychawce Pierwszej |
7-01-2019 | 16.00 | Grodzany – Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22 |
7-01-2019 | 18.00 | Leśniczówka – Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22 |
8-01-2019 | 16.00 | Gałęzów-Kolonia Pierwsza – Remiza |
8-01-2019 | 16.00 | Kowersk – Remiza |
8-01-2019 | 18.00 | Podzamcze – Środowiskowy Dom Samopomocy |
9-01-2019 | 16.00 | Józwów – Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej |
09-01-2019 | 18.00 | Wola Gałęzowska-Kolonia – Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej |
10-01-2019 | 16.00 | Osowa – Szkoła Podstawowa w Osowie |
10-01-2019 | 18.00 | Osowa-Kolonia – Szkoła Podstawowa w Osowie |
14-01-2019 | 16.00 | Wandzin – Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22 |
14-01-2019 | 18.00 | Zadębie –Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22 |
14-01-2019 | 16.00 | Stara Wieś Pierwsza – Centrum Kultury Wiejskiej w Starej Wsi Pierwszej |
14-01-2019 | 17.30 | Stara Wieś Druga – Sala katechetyczna |
14-01-2019 | 19.00 | Stara Wieś Trzecia – Świetlica/Remiza |
14-01-2019 | 16.00 | Olszowiec – Centrum Kultury Wiejskiej w Olszowcu |
14-01-2019 | 18.00 | Olszowiec-Kolonia – dom sołtysa |
15-01-2019 | 16.00 | Kosarzew Dolny-Kolonia – Centrum Kultury Wiejskiej w Kosarzewie Dolnym-Kolonii |
15-01-2019 | 18.00 | Skawinek – dom sołtysa |
16-01-2019 | 16.00 | Wola Duża – Centrum Kultury Wiejskiej w Woli Dużej |
16-01-2019 | 18.00 | Wola Duża-Kolonia – dom sołtysa |
16-01-2019 | 16.00 | Zaraszów-Kolonia – Centrum Kultury Wiejskiej w Zaraszowie-Kolonii |
16-01-2019 | 18.00 | Wola Galęzowska – Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej |
17-01-2019 | 16.00 | Zdrapy – Szkoła Podstawowa w Bychawce Drugiej-Kolonii – oddział przedszkolny w Zdrapach |
17-01-2019 | 18.00 | Marysin – Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22 |
17-01-2019 | 16.00 | Wincentówek – dom sołtysa |
17-01-2019 | 18.00 | Łęczyca – dom sołtysa |
18-01-2019 | 16.00 | Urszulin – Remiza |
18-01-2019 | 18.00 | Zaraszów – Szkoła Podstawowa w Zaraszowie |