Wyniki konkursu „Konkurs Piosenki Świątecznej – Bychawa” na komunikatorze Messenger

image_pdfimage_print

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie

Śpiewamy Małemu Jezuskowi !!!

W ramach zajęć wokalnych uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie piosenki świątecznej. Przez cały grudzień chętni uczniowie podczas zdalnych zajęć doskonalili śpiew wybranej wspólnie z opiekunem kolędę lub pastorałkę .Wykonawcy swoje nagrania przesyłali do 07 stycznia na specjalnie utworzonej grupie – „Konkurs Piosenki Świątecznej – Bychawa‘” na komunikatorze Messenger.

Jurorem zmagań konkursowych był p. Maciej Augustyniak – absolwent Wydziału Artystycznego UMCS, kierunek – edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, instruktor w szkole muzycznej; obecnie student Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

W dniu 19 stycznia br. odbyło się rozstrzygnięcie, oczywiście online. Juror za pośrednictwem komunikatora internetowego ogłosił wyniki.

Oto one :

  1. miejsce – Mituła Stanisław – „Skrzypi Wóz”,
  2. miejsce – Dworak Maja – „Maleńka Miłość”,
  3. miejsce – Żminda Julia – „Wśród nocnej ciszy” .

Wyróżnienia:

  • Błasik Zuzanna – ,, Mario czy ty wiesz?”,
  • Regmunt Maja – „Jest taki dzień”,
  • Ścierzyńska Aleksandra – „ A kto wie czy za rogiem”.

Gratulacje dla wszystkich wokalistów, którzy spróbowali w taki nietypowy sposób uczestniczyć w tym projekcie artystycznym. Nagrody i dyplomy będą wręczone w późniejszym terminem. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie upominków dla każdego uczestnika.

Organizator – Krzysztof Mendykowski