Wyniki konkursu na kartkę pocztową gminy Bychawa – BOŻE NARODZENIE 2019

image_pdfimage_print

Z przyjemnością przekazuję wyniki XXVII edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa BOŻE NARODZENIE 2019. W tym roku główną nagrodę zdobyła uczennica kl. I bc Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie – Magdalena Hurbańczuk.

Projekt Magdaleny został przekazany do druku i już wkrótce trafi z bożonarodzeniowymi życzeniami od burmistrza Bychawy do wielu instytucji w gminie, kraju i za granicą. Spośród wszystkich kartek (tym razem otrzymaliśmy 509 projektów) komisja wybrała również 40, które zdobyły wyróżnienia. Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i upominki promocyjne.

Już teraz serdecznie zapraszam wszystkich laureatów, dyrektorów szkół, nauczycieli, opiekunów oraz rodziców na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się 19 grudnia 2019 r. (czwartek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bychawie, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22.

Wszystkim uczestnikom składam serdeczne podziękowania za liczny udział. Dziękuję dyrektorom i nauczycielom za popularyzację konkursu.

Z poważaniem,

burmistrz Bychawy Janusz Urban

Prace dodatkowo wyróżnione w konkursie