Z przyjemnością przekazuję wyniki XXVI edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa WIELKANOC 2019. W tym roku główną nagrodę zdobyła Amelka Pawlak ze Świetlicy Wiejskiej „Tęczowy Zakątek” w Gałęzowie. Projekt Amelki został przekazany do druku i już wkrótce trafi z wielkanocnymi życzeniami od burmistrza Bychawy do wielu instytucji w gminie, kraju i za granicą. Spośród wszystkich kartek (tym razem otrzymaliśmy 386 projektów) komisja wybrała również 40, które zdobyły wyróżnienia. Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i upominki promocyjne.
Już teraz serdecznie zapraszam wszystkich laureatów, dyrektorów szkół, nauczycieli, opiekunów oraz rodziców na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się 12 kwietnia 2019 r. (piątek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bychawie, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22.
Wszystkim uczestnikom składam serdeczne podziękowania za liczny udział. Dziękuję dyrektorom i nauczycielom za popularyzację konkursu.
Z poważaniem,
Burmistrz Bychawy Janusz Urban
Wyróżnienia:
- Iga Popławska z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Myszki”, nauczyciel Agnieszka Sobaszek)
- Bartłomiej Frączek z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Motylki”, nauczyciel Bożena Sorek)
- Kornelia Asyngier z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Sówki”, nauczyciel Ewa Sprawka)
- Bartosz Pielecha z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Pszczółki”, nauczyciel Mirosława Spust)
- Lena Jackowska z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Poziomkowa” w Bychawie (grupa „Pszczółki”, nauczyciel Agnieszka Puchala)
- Gabriela Woś z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Poziomkowa” w Bychawie (grupa „Motylki”, nauczyciel Ewa Włodek)
- Wiktoria Chodór z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Poziomkowa” w Bychawie (grupa „Zerówka”, nauczyciel Paulina Szopa)
- Patryk Frączek z kl. I a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Jolanta Stoczkowska)
- Laura Morzydusza z kl. I d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Małgorzata Grabczyńska)
- Amelia Kilijanek z kl. II b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Elżbieta Korba)
- Franciszek Mączka z kl. II d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Sławomira Wrzesińska)
- Zuzia Błasik z kl. IV b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
- Patrycja Kondracka z kl. V a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
- Patrycja Baran z kl. V b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
- Klaudia Surdyga z kl. V d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
- Szymon Smyk z kl. VI a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
- Alicja Korba z kl. VI c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
- Julia Gąbka z kl. VII a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
- Wiktoria Skoczylas z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Paulina Zając)
- Malwinka Krasucka z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Regina Kloc)
- Natalia Frączek z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Regina Kloc)
- Julia Wiechnik z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii
- Izabela Konefał z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Joanna Łukasik-Tworek)
- Zuzanna Chanaj z kl. I ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Renata Wawrzyńczyk-Smerdel)
- Zuzanna Jargiło z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Monika Korpysa)
- Amelia Kotuła z kl. V ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Beata Kulesza)
- Natalia Remuszka z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Beata Kulesza)
- Piotr Łaszcz z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Beata Kulesza)
- Kacper Wąsik z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Barbara Jargiełło)
- Kamil Makuła z kl. I ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Elżbieta Kursa)
- Adam Ryć z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Halina Powęzka)
- Eliza Florek z kl. III ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Anna Żak)
- Ewa Godoś z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Regina Kloc)
- Weronika Duda z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Regina Kloc)
- Barbara Bryczek ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie (grupa „Rybki”, nauczyciel Anna Sadowska)
- Aleksandra Prajsner z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)
- Aleksandra Drobek z kl. V ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)
- Kinga Sadowska z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)
- Paulina Sprawka z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)
- Maryna Polozenko z kl. II a T z Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie (instruktor Leszek Asyngier).