Wyniki XI edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej gminy Bychawa BOŻE NARODZENIE 2011

Komisja w składzie : Marta Wołoszyn Zastępca Burmistrza Bychawy – przewodnicząca Komisji, Monika Głazik – członek, Marek Matysek – członek po obejrzeniu 181 projektów kart pocztowych, przesłanych z niżej wymienionych placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej w Bychawie, Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce, Szkoły Podstawowej w Zaraszowie, Szkoły Podstawowej w Kosarzewie, Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej, Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej, Szkoły Podstawowej w Osowie, Oddziału Przedszkolnego w Osowie, Oddziału Przedszkolnego w Olszowcu, Oddziału Przedszkolnego w Starej Wsi Drugiej, Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie, Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie,
postanowiła przyznać Grand Prix konkursu Karolinie Niedźwiedź – uczennicy kl. III gimnazjum w ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie.

alt
Komisja wyróżniła również prace indywidualne i zespołowe następujących uczniów: Grupy przedszkolnej z Oddziału Przedszkolnego w Starej Wsi Drugiej

  • alt

Grupy przedszkolnej z Oddziału Przedszkolnego w Olszowcu

  • alt

Karola Cajzera z Oddziału Przedszkolnego w Osowie

  • alt

Izy Bednarczyk z Oddziału Przedszkolnego w Osowie

  • alt

Julii Sopoćko ucz. kl. I Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce
 
Kingi Kot ucz. kl. I Szkoły Podstawowej w Bychawie

  • alt

 Weroniki Janik ucz. kl. I Szkoły Podstawowej w Bychawie

  • alt

 Kingi Goduli ucz. kl. I Szkoły Podstawowej w Bychawie

  • alt

Weroniki Rozwód ucz. kl. II Szkoły Podstawowej w Bychawie

  • alt

Jagody Korby ucz. kl. II Szkoły Podstawowej w Bychawie

  • alt

Julii Golisz ucz. kl. II Szkoły Podstawowej w Bychawie
 
Kamili Tylec ucz. kl. II Szkoły Podstawowej w Bychawie
Łukasza Bigosa ucz. kl. III Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej
Szczepana Wąsika ucz. kl. III Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej
Aleksandry Chmielowiec ucz. kl. IV Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce
Agnieszki Chmiel ucz. kl. V Szkoły Podstawowej w Woli Gałęzowskiej
Natalii Rachwał ucz. kl. V Szkoły Podstawowej w Zaraszowie
Natalii Zielińskiej ucz. kl. V Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce
Luizy Frączek ucz. kl. V Szkoły Podstawowej w Bychawie
Sylwii Kurkowicz ucz. kl. I Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie
Bartłomieja Zaręya ucz. kl. I Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie
Sebastiana Tworka ucz. kl. II b Gimnazjum w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie
Anny Syp ucz. kl. II Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie