Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Bychawie

Szanowni Państwo,

z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty gorących, słonecznych, wymarzonych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Dziękuję za pracę jaką wykonujecie w trakcie każdego roku szkolnego.

Korzystając z okazji chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić do aktywnego uczestnictwa w przedsięwzięciach, które niewątpliwie uatrakcyjnią ten letni czas. O zapewnienie różnorodnych form wypoczynku zadałaby bychawskie stowarzyszenia, które przy wsparciu środków pochodzących z budżetu Gminy Bychawa stworzyły niezwykle bogatą ofertę wakacyjną.

Jedną z propozycji są Bychawskie Półkolonie Letnie „Profilaktycznie, zdrowo i sportowo” dla dzieci zamieszkałych i uczęszczających do szkół z terenu gminy Bychawa, które rozpoczną się 30 lipca br. Zapisy na półkolonie będą przyjmowane od 25 czerwca br. od godz. 8.00 w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Bychawie.

załączniki do pobrania:

Program półkolonii „Profilaktycznie, zdrowo i sportowo” przewiduje:

  • podział uczestników półkolonii na 3 grupy wiekowe (7-9 lat, 10-12 lat, 12-15 lat),
  • realizację programu zdrowotno-profilaktycznego,
  • jeden gorący posiłek dziennie,
  • minimum 5 wycieczek turystyczno-krajoznawczych dostosowanych do możliwości i wieku uczestników (m.in. Zwierzyniec, Zamość, Krajno, Farma Iluzji, kino, Słoneczny Wrotków, Janów Lubelski Zoom Natury).

Z całego serca zapraszam również do wzięcia udziału w II Bychawskim Festynie Rodzinnym „Profilaktycznie, zdrowo i sportowo”, który odbędzie się 5 sierpnia br. w parku przy ul. 11 Listopada w Bychawie.

Janusz Urban, burmistrz Bychawy