Zaproszenie na Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich w Nałęczowie – konkurs

Już dziś zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich, twórców ludowych, przedstawicieli ginących zawodów, rękodzielników i producentów lokalnych z terenu powiatu puławskiego i lubelskiego do udziału w Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich powiatu lubelskiego i puławskiego.

Tradycyjnie w Nałęczowie – Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w dniach 2-3 lipca 2022 r. w Parku Zdrojowym.

Będzie to dwudniowy festiwal będący okazją do spotkań i wymiany doświadczeń oraz przeglądu aktualnych zjawisk i kierunków rozwoju stowarzyszeń kobiecych, promocji twórców i rękodzielników ludowych z terenu powiatu puławskiego i lubelskiego.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Festiwalu zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, czytelne wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na wskazany w regulaminie adres. Liczba miejsc dla wystawców ograniczona.

Zachęcamy również Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym organizowanym w ramach Festiwalu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Dokumenty do pobrania

REGULAMIN oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU „NASZE KASZE” oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

źródło: http://www.noknaleczow.pl/projekty/tradycyjnie-w-naleczowie-festiwal-kol-gospodyn-wiejskich-powiatu-lubelskiego-i-pulawskiego